SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny i poprawy + cenne informacje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Podbijam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Deficente
Witam mam kolejne pytanko a nie chce zakładać nowego tematu otóż :

- czy na redukcji można śmiało korzystać z przypraw czy może z czegoś powinno się zdecydowanie zrezygnować ? Chodzi mi głównie o mięso
- mogę gotować mięso ale czy gdybym chciał usmażyć to dodając delikatnie olej/oliwę na patelnię muszę ją wliczyć ?
- czy napoje " zero " raz na jakiś czas będzie ok czy raczej unikać ?


1. Oczywiście, że możesz.
2. Tak, bo tłuszcz ma sporo tych kalorii
3. Raz na jakiś czas możesz, nie za często, bo w tych napojach jest dużo fosforu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Witam mam pytanko odnośnie " cheat meal " oczywiście nie planuje go jeszcze , póki co jestem 10 dni na redu więc nie kombinuje ale mam pytanie na przyszłość otóż wiem że jest to oszukany posiłek ale jak wygląda wtedy sprawa diety ? Mam 5 posiłków i dodaje do tego ten oszukany czy wtedy rezygnuje z jednego zdrowego na rzecz " śmieciowego " ? Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
1. Oczywiście że możesz :D Bez przesady, te przyprawy do mięs raczej nie są bardzo bardzo kaloryczne, chyba że walisz ich więcej niż mięsa to wtedy wlicz :P
2. Oleje warto wliczać bo 1g tłuszczu tu 9 kcal więc prosta matematyka, dodasz 10g oleju czyli raptem łyżkę stołową i masz 90 kcal, a na redukcji to sporo
3. Raz na jakiś czas wiadomo, że można. Osobiście nie pije w ogóle tego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Witam mam kolejne pytanko odnośnie diety redukcyjnej czy powinienem robić rotacje węglami w dni treningowe i te bez treningu ? Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jeżeli w ten sposób łatwiej jest Ci kontrolować dietę, np. poprzez ułatwienie doboru/wkomponowanie w jadłospis dań o zróżnicowanym makro, to okej. Jednak jeżeli chcesz w ten sposób uzyskać lepsze efekty, to taki zabieg niekoniecznie Ci w tym pomoże, przynajmniej nie na etapie początków redukcji.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Rozumiem myślałem że taka rotacja węglami pomoże w uzyskaniu lepszych efektów ale jeżeli nie ma większego znaczenia to nic nie zmieniam :) Dzięki bardzo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
Hej mam pytanko , czy przerwy w redukcji są potrzebne ? Powiedzmy 2 miesiące redukcji na 2 tyg. odpoczynku przy moim "0" kalorycznym i potem znowu redukcja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
Tak jak najbardziej są potrzebne. Ja popełniałem błąd będąc po 6-7 miesięcy na redukcji i paliłem mięśnie. Co prawda schudłem bardzo dużo i z efektu jestem bardzo zadowolony, ale rób przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6329
A jak przy tej przerwie powinien wyglądać rozkład b/t/w ? Rozumiem że białko i tłuszcz dalej zostaje na tym samym poziomie a jedynie podbijam węgle ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASĘ DO SPRAWDZENIA

Następny temat

Odchudzanie brzucha prośbą o ocenę czy to dobra droga.

WHEY premium