SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 95kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2680

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

M

Cel

95kg

Waga

88-90kg

Wzrost

190cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20-25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Siłownia 3 x w tygodniu, praca biurowa

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

jw

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta na masę, od 2 m-cy zastój

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Brak przeciwskazań

Stosowana lub planowana suplementacja

PVL Mutant Mass, Scitec Whey Protein
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening pod wade? Zdecydowanie musze odwiedzic specjaliste, bo ostatnia kontrole mialem ok roku temu. Moze polecisz / polecicie kogos z okolic Poznania, fizjoterapeuta czy lepiej ortopeda? Zrobie zdjecie rtg i moze dowiem sie czegos nowego.
Zeby nie byl calkiem offtopic to zapytam: tatar wolowy od czasu do czasu albo mozarella z oliwa z oliwek? Ogolnie co w kwestii nabialu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tatar jak najbardziej, o ile sam mielisz/siekasz mięso, albo mielą przy tobie w sklepie. Nie jakieś zafoliowane coś sprzedawane jako "danie tatarskie", czy jeszcze inaczej. Mozarella równiez. Jeśli nabiał Ci nie szkodzi, nie ma powodu by go eliminować. Spokojnie jedną porcję dziennie można jeść. Mozarella to akurat wartościowy produkt mleczny, tak jak i sery dojrzewające.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
perzyk_1986
Trening pod wade? Zdecydowanie musze odwiedzic specjaliste, bo ostatnia kontrole mialem ok roku temu.
Tutaj jak najbardziej polecam z fizjoterapeutą się skonsultować, weż badania zdjęcia kręgosłupa. I wszystko co masz. Trening jaki wykonujesz, wiesz wystarczy zła technika (tutaj też warto skonsultować z trenerem) i pogłębiasz wadę, także to istotna sprawa.

Moze polecisz / polecicie kogos z okolic Poznania, fizjoterapeuta czy lepiej ortopeda?

Wejdz w dział zdrowie i uroda, tam chłopaki na pewno kogoś polecą, ja jestem z inne strony Polski, więc ciężko W okolicach Poznania nie znam nikogo.
Zrobie zdjecie rtg i moze dowiem sie czegos nowego.

Jak najbardziej, tutaj możęsz nawet od ortopedy na NFZ dostać, powiedz, że coś Cięboli, niepokoi i powinien dać :)

Zeby nie byl calkiem offtopic to zapytam: tatar wolowy od czasu do czasu albo mozarella z oliwa z oliwek? Ogolnie co w kwestii nabialu?

Tatar jak już wspomniano swój - zrobiony jak najbardziej. Mozzarella sama w sobie jest tłusta, więc nie trzeba dodawać oliwy, bardzo fajnie przynajmniej mi smakuje ze szpinakiem ,cebulką, do tego kasza gryczana białą, pokroić mozzarelle na to i do mikrofali na chwilę, mozzarella się rozstapia, koperek pycha :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5kg masy w 28 dni przy 3600kcal - rewizja diety na masę. 190cm, 96kg

Następny temat

Dieta masa - 17 latek do oceny

WHEY premium