SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 422
Witam serdecznie,nie jestem przekonany czy zalozylem temat w dobrym miejscu,jesli nie to z gory sorry.

Sprawa wyglada tak jestem na 1 cyklu saa dokladnie prop 32ml wino 250tabs oral,dzis.jest 10dzien zalalem sie paskudnie.Redukcja wychodzi tak blogo ze z 81 do 87 dojechalem :DDDD
Takze opracowalem.diete i prosze ocenic czy jest gitara..
9;00. Cztery jaja+bulka
12;00 jogurt proteinowy
15;00 250g wolowiny lub piersi z kurczaka+200g warzyw
18;00 bialeczko 33g
21;500g twarogu low fett ,banan
Z gory dzieki i bardzo proszę o udzielenie mi pomocy zalewam.sie jak dziw** a to.moj 1 kontakt z saa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jeżeli to ma być low carb to nie masz w nim tłuszczów. Jeżeli high carb to nie masz węglowodanów. Musisz bazować na jakimś źródle energii.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Wypełnij ankietę działu i wrzuć rozpiskę diety według zaleceń w regulaminie:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
To najpierw miałeś zająć się sprawa odżywiania a dopiero kiedyś myśleć o wspomaganiu . Dieta słaba .
Tutaj możesz przeczytać o podstawach:
http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety 
Musisz wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne:
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 
Jeżeli Twoim celem jest redukcja to odejmujesz ok 300kcal.
Spróbuj ułożyć dietę na podstawie art :
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
Wstaw dietę do poprawy
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 422
1.Wiek 21lat
2.waga 87kg
3.wzrost 177cm
4.wymiary
Bic 41
Klata 113
Udo 64
5.Staz;
6.5roku lecz w tym rok przerwy i 4 miesiecace temu wróciłem takze 5.5roku !
7.Cel; ostra redukcja
8.Jadlem wszystkie mozliwe odzywki bedace.na rynku od a do z
A w tym 1 cykl na ph
9.duzo.za.duzy jednakze.tluszcz.odklada sie.tylko na.brzuchu i udach mysle ze ok 30,35%
10.Endo,latwo tyje i nabieram.miesnia z redu zawsze byla lipa.nawet przy low carb i wielu.aero
11.mc nie.robie
Przysiad 120kg
Klata 110
Bary na.smithcie 105kg
12.Tak,powyzej jest opisana!!!
1850kcal,170w,180b,70t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 422
Dziekuje za odpowiedz.
Podstawa to 2300kcal.uwzgledniajac aktywnosc.fizyczna.powinienem.dostarczac 3050kcal ,wiem ze powinno sie.odjac 200,300kcal.na poczatek,zwazywszy na.moje nagle.roztycie.odjalem 1000kcal,po 3 tyg odejme ewentualnie.troche wegli i wrzuce wiecej bialka.Mysle ze biorac.pod.uwage ze nie.czuje.sie.slabo.na.tylu weglach i.fakt.iz.rozj**alem.sie.w.brzuchu.nagle to deficyt 1k nie.jest bledem.W diecie.brakuje.mineralow i.wit ktore.nadrabiam.oczywiscie tabsami.Jezeli sie myle prosze poprawic,nie.cwicze od wczoraj ale.teraz.ten.fat sie wymknal.mocno.spod kontroli.zwazywszy.na.laknienie ktore.mnie.dopada.po tesciu a wczesniej po ph,oczywiscie.dziekuje.za rade i lece do linku.ktory podeslales.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Zdecydowanie nierozsądnym będzie wchodzenie od razu na tak ujemny bilans kcal. -300kcal i odpowiednia aktywność fizyczna w postaci treningów siłowych i interwałów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 422
Panowie,odwolalem sie do Waszych polecen,uzupelnilem profil,ankiete i dziennik zywieniowy.Przepraszam za zamieszanie i moj blad.Proszę o sprawdzenie aktualizacji.
Deficyt 1k ,przechodzilem gorsze diety,nie odczuje spadku sily,samopoczucia.Nie obawiam sie efektu jojo.Czy jezeli biore na swoje barki skutki zdrowotne wywolane ujemna kalorycznoscia,oraz zdaje sobie sprawe z.efektu jojo i faktu iz moje moga miec niewystatczajaca ilosc paliwa,czy ta dieta ma prawo bytu?Jezeli.faktycznie to.glupota i będę sie czul zle to dodam 300kcal z samych wegli.Stad.moj.pospiech.ze jestem.na 1w zyciu cyklu.saa.ktorego.nie.chcialbym.zmarnowac..Pan u gory ma racje,winienem zaczac od diety potem za cykle sie brac,czasu.nie cofne i wezmę poorawke na.przyslosc.Dopiero.zaczalem.cykl i nie wszystko.stracone ,progress idzie swietnie,ale zalozeniem byla redukcja i dlatego tez chcialbym jechać.na spartianskiej diecie przez te 2.miechy poki jestem.na cyklu.i moge osiagnac lepsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Ankietę działu i rozpiskę diety masz wkleić tutaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 422
Nie moglem wkleic diety gdyz nie mam komputera w delegacji ale poradzilem sobie w inny sposob,to chyba wszystko z gory dzieki.

Ankieta
-typ budowy endo,latwo tyyje ciezko z redukcja,latwo nabieram miesnia
´-Staz treningowy
ok.5lat
-wiek 21lat
-odzywkiwiekszosc jadlem od a do z
jeden cykl na ph
w tym momencie 10 dzien 1 cyklu na saa w zyciu,prop iniekcje ,wino oral
-Obwód bicepsa 41 cm
-Obwód klatki 113 cm
-Obwód uda 67 cm
-Obwód w pasie 96 cm
-Waga 87 kg
-Obwód bioder 89 cm
-Obwód przedramienia 32 cm
-Obwód łydk 41 cm
-Wyciskanie na ławce płaskiej 110 kg
-Martwy ciąg
b.d.
-Wyciskanie na barki 105 kg
-Podciągnięcia 13
-Przysiad 100kg
6razy w tygodniu silka po kazdym treningu 20min aero


Zapotrzebowanie 2300 wraz z aktywnoscia 3050kcal

Mam nadzieje ze wszystko uwzglednilem bo to wyglada jak lekki spam z mojej strony :P












Zmieniony przez - Slovianin w dniu 2017-02-11 17:50:54

Zmieniony przez - Slovianin w dniu 2017-02-11 18:16:09

Zmieniony przez - Slovianin w dniu 2017-02-11 18:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 422
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68532
Zrób zrzut diety w tej formie: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
(jak prosił Domer). Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 65kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

WHEY premium