SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 74kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3063

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
witam proszę o ocene diety :0
dodam że 3 posiłki dlatego ze mi jest tak wygodnie i do tego szkoła oraz robienie prawka wiec nie mam czasu na 5 posilków :P dodam ze warzywa będą czasami mrożone czasmi świeże :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Nie da się tego określić. Każdy organizm jest inny. Na pewno nie będzie łatwo. Im wyższy poziom tkanki tłuszczowej, gorsza równowaga hormonalna, tym trudniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Masz w diecie bardzo mało białka. Po co więc uzupełniać je odżywką jedząc tak małe ilości białka i kcal? Rozumiem kwestie braku czasu, ale wtedy stosujesz odżywkę okazyjnie a nie stale w diecie. Nie możesz przecież zakładać, że codziennie masz braki. Wklej inne dni. Daj więcej warzyw.


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-10-16 12:27:32
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Jaki plan na urozmaicenie?
Jak rozumiem dieta ma być ekonomiczna, więc na pewno taniej niż saszetki z białkiem wyjdzie Ci w ostatnim posiłku porcja mięsa, jak i również na pewno lepiej skomponuje się z kaszą.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
urozmaicenie będzie np zmiana węglów z kaszy gryczanej na jaglaną itp :D a co do białka to wygrałem 5kg białka wiec wykorzystam ;) wątróbka np zamiana na schbowy lub pierś,udka ;) oliwa na orzechy włoskie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68532
To, że wygrałeś białko, nie oznacza by z tego powodu źle komponować dietę.
Skoro masz czas dać mięso w jednym posiłku, jakim problemem byłoby zrobienie większej porcji i rozdzielenie na dwa posiłki?
Jedna porcja białka w prochu w zupełności wystarczy na dzień.
Podobnie ze sprawą warzyw i owoców - nie jest problemem ani czymś czasochłonnym włączenie co dzień czegoś świeżego, surowego, w miejsce bazowania cały dzień na mrożonce. Wystarczy kupić jakieś warzywo/ owoc i zjeść...
Oczywiście możesz poprzestać na niedopracowanej diecie, ale sam sobie robisz na złość, bo brak wartościowego białka, witamin - może utrudnić redukcję.
Pozdrawiam.


Zmieniony przez - M-ka w dniu 2016-10-16 13:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
a czytałeś z warzywami ? pisałem że będę mieszał tylko tak dałem ;) a białko będę zmieniał... raz zjem 2 porcje a raz np zjem 100g kuraka i 1 porcje prochu zależy od finansów ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68532
Napisałeś, że warzywa będą "czasami mrożone czasami świeże" - nie wynikało z tego, że co dzień będą się pojawiać te świeże. Na drugi raz pisz konkretniej - np. "w jednym posiłku mrożone, w pozostałych świeże"... Ilościowo, tak jak napisał już domer - musi być więcej, z 500g minimum. A białko, kiedy masz dwie porcje na dzień - warto rozłożyć po jednej porcji do śniadania i do kolacji, jako dodatek do innych białkowych produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
okej tak zrobię dzięki za rady :) dodam warzyw oraz białko dam rano do omleta oraz wieczorem :P i będę oczywiście starał się jak najczęściej zmieniać to na miecho lub rybkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Powinno być ok. Kwestia jednak tego, czy nie zaczynasz od zbyt małej ilości kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
własnie problem w tym ze na wyżej kalorczyności próbowałem już i nie chciało spadać ;) nwm czy winna genetyczna czy hormony czy coś ;) nawed pomagał mi Tom-QMag i też nie szło zrobiłem 2 miesiące przerwy i robię podejście numer 2 ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Obwody nic się nie zmieniały?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki na diecie (problemy z miesiączką)

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium