SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 68kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1956
Postaram sie sprobowac, tylko ze wlasnie samemu obliczajac zapotrzebowanie wyszlo mi 2500 kcal okolo... ;-;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
To jest takie + - te obliczanie dlatego najlepiej zasugwrowac sie kalkulatorem i pozniej trzymac miche i obserwowac ucinajac kcal, dokladnie to ty nie dasz rady obliczyc co do 1 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755174
Obserwujesz obwody ciała np co 1-2 tygodnie rano na czczo i na ich podstawie korygujesz kcal a nie bezmyślnie trzymasz stały poziom lub obcinasz/dodajesz na ślepo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1956
A nie powinienem zacząć od tego , co mowia mi obliczenia, a nie kalkulator? Obliczenia biorą dokladniej pod uwagę wysilek i typ budowy. zas kalkulator jest jednoglosny wobec ekto, endo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ty masz 16 lat, na jakieś restrykcyjne ścinki przyjdzie czas...serio.
Zacznij sobie na spokojnie od większej puli kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1956
To w jaki sposob moge zrzucic tluszcz i budowac miesnie? :>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dostałeś linka z 10cioma wskazówkami zdrowego jedzenia. Moim zdaniem wystarczy sie ich trzymać. Póki sie rozwijasz nie robiłabym deficytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1956
To przez caly czas dojrzewania mam żyć z brakiem akceptacji swojego ciała? :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Saruyoshi
To przez caly czas dojrzewania mam żyć z brakiem akceptacji swojego ciała? :<



Ja nie napisałam, że nie masz i nie możesz polepszyć swojej sylwetki. Napisałam, że typowa redukcja nie jest wskazana. Odpowiedniejszym rozwiązaniem będzie wejście na bilans zerowy, przestrzeganie 10 wskazówek, aktywność, regeneracja.
Liczenie kalorii, ważenie produktów zostaw sobie na przyszłe kiedyś. Teraz rób co możesz, by i dojrzewać, rozwijać się, ale też nie objadać się fast - foodami, słodyczami, czy gazowanymi napojami.
Sam fakt wprowadzeniu 10 wskazówek skrupulatnie w życie wniesie wiele korzyści dla Ciebie i Twojej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755174
Zaczynasz dopiero swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki. Już samo zwiększenie i wprowadzenie aktywności fizycznej pomoże w tym celu. Trzeba czas i cierpliwości.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 74kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 90kg

WHEY premium