SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 100kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Nie rozumiem niestety ostatniego zdania.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1228
Sorki chodziło mi o to z czym można fajnie ryż zjeść :)

patryk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
To jż kwestia przepisów. Zapraszam do odpowiedniego działu:

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1228
Witam wszystkich :) spadly kolejne 2 cm... Takze super :) czuje sie lepiej :) cwiczy sie fajnie... Sila ok. Diety sie trzymam czasem po treningu zjem jakis baton.. Plus jest taki ze umiem zjeść 4 posilki na dzien takie wieksze i nie byc glodnym.. Czasem moglbym nawet i 3. Miesiac temu musialem podjadac.. Dieta trwa zaledwie ~ 20 dni a efekty jak dla mnie fajne... Aha ale dziwniejsze jest to ze waga nie zeszla wrecz 1 kg wiecej. Ale waga mi nic a nicnie przeszkadza wazne zeby w pasie lecialo...

Pozdrawiam i wesołych Świat :)
1

patryk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68527
Hej.
Sądząc po opisie, idzie świetnie. Brak chęci podjadania tłumaczyłabym poprawą hormonów odpowiedzialnych za apetyt i wrażliwości insulinowej, tzn. kiedy człowiek się przejada, to traci wrażliwość na leptynę, która jest odpowiedzialna za regulację apetytu. Jedząc mniej i lepiej, odzyskuje się tę wrażliwość i paradoksalnie, ten chorobliwy apetyt i chęć podjadania znikają.

Natomiast zmniejszenie ilości cukrów i nabiału, które podbijają mocno insulinę oraz kcal ogółem, mogło poprawić Tobie gospodarkę cukrową we krwi, a także wrażliwość insulinową, co pomaga spalać tłuszcz w obrębie pasa, ale też dzięki temu więcej energii trafia do mięśni. W takiej sytuacji możesz mieć więcej glikogenu w mięśniach, a nawet mogły podrosnąć, pomimo deficytu, bo są lepiej dokarmione (stąd ten kilogram na wadze). Może jak najbardziej zachodzić rekompozycja sylwetki.

Zobaczymy dalej, nie daj się za bardzo ponieść w święta i Sylwestra, a myślę, że będzie bardzo dobrze :).
Dzięki za życzenia i wzajemnie - spokojnych, wesołych Świąt i wszystkiego dobrego :) !

Pozdrawiam :).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1228
Witam po świetach.. Świeta jak zawsze super...niestety i cm przybylo ale tylko na chwilke....w poniedzialek 2 cm+ ale we wtorek jakby sie unormowalo :) dzis tez i te 2 zeszly takze ok:) a jeszcze mam pytanie czytam artykuly ,,solarosa'' i wczoraj i dzis odrzucilem wegle, tzn chleb ,ryz, jem jakis owoc... wegle zastapilem miesem (lopatka piers czy schab z warzywami) bialka dojdzie mi wiecej...dobry krok? ten tydzien fajnie bo wolny dam rade duzo czytam...ciekawe czy przyszly w pracy wytrzymam....

patryk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9703
chodzi ci o carb nite ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1228
W carb nite z wegli chyba schodzi sie drastycznie nisko ja mysle zejsc w piziom ~80... Gdybym zszedl nizej to mysle ze beda za duze braki energii czy to w pracy czy na treningu.. .

patryk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9703
Watpie z poczatku przez tydzien moze byc ciezko ale polega na tym zeby nauczyc czerpac energie z tłuszczu . Czyli zrodlo energi jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1228
Dokładnie energi z fatu nawet sporo...Niech se czerpie:) a jeszcze pytanko jak zwieksze podaz bialka- zminimalizuje wegle- to czy nadwyzka bialka uchroni mnie przed spaleniem miesni ?

patryk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 87kg

Następny temat

Zapotrzebowanie kcal i makroskładniki

WHEY premium