SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla kobiety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Musisz skupić się na sylwetce / wymiarach . Waga ogólna ciała jest drugorzędna , to nie jest żaden wyznacznik dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Oczekiwania, ze w ciągu miesiąca kobieta naturalnie zbuduje widoczne mięśnie, to raczej w kategorii cudów należaloby rozpatrywać. Jeden kettlebell o wadze 6 kg raczej tez nie jest obciązeniem stymulujacym duze grupy mięśniowe do wzrostu. Kobiety dzwigaja potomstwo, siaty z zakupami, a kosmetyczne obciążenia zaliczaja do kategorii "trening silowy". Co do brzucha - wyglada mi na kortyzolowy, co koresponduje tez z dlugim okresen treningow typu hopsanki.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 530
Z tym brzuchem kortyzolowym to bym się zgodziła.Poczytalam trochę na temat tego i może powinnam zrobić badania? (Kortyzol)Nigdy wcześniej nie miałam wykonywanych takich badań,no może jakieś podstawowe .Jesli dobrze zrozumiałam to stres jest tego wynikiem?a to by się u mnie zgadzało,odkąd pamietam za czasów szkolnych zawsze miałam i mam do tej pory problemy z trawieniem.(okropne wzdęcia,ból brzucha) gdy mam sytuację stresową.Odzywiam się zdrowo,pije duzo wody,trenuje od roku ale są takie sytuacje kiedy zjem coś ciężkostrawnego albo jakieś produkty mączne no i się zaczyna rewolucja,dlatego muszę unikać takich dań gdy jestem gdzieś w obcym miejscu,gdzie czuje się zestresowana.Na czym polega ten trening hopsanki? Tańce? Skakanie?


Zmieniony przez - kaasiulek19 w dniu 2018-02-28 20:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Mysle, ze chodzilo bardziej o nieukierunkowany trening ruchowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zdecydowanie budowa masy mięśniowej. Trening siłowy będzie podstawą kształtowania sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 530
W chwili obecnej nie mam dostępu do siłowni bo jestem za granicą w pracy.Ale zabrałam ze sobą odważnik kulowy 6kg :) wiec nawet jeśli zmnienila bym teraz dietę na przyrost masy mięśniowej to taki ciężar zapewne nic nie pomoże ? Potrzebuję lepszego sprzętu.Wracam dopiero pod koniec marca do Polski wiec przez ten czas chcę chociaż wykorzystać taki ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 530
O co chodzi z tym nieukierunkowany trening ruchowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zapraszam więc do działu trening w domowych warunkach. Coś tam na pewno pomogą Ci ułożyć z tego co masz. Dodać do tego można np. interwały lub tabatę. Jednak masy mieśniowej w ten sposób nie zbudujesz.

https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-03-01 09:12:51

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9247
A może masz nietolerancje np na gluten skoro piszesz że masz rewolucję po produktach macznych ? Może na jakiś czas zrezygnuj ,zostaw ryż ,kaszę ,ziemniaki i jedź więcej tłuszczy kosztem węgli , u mnie pomogło i brzuch bardzo szybko zrobił się płaski a też miałam taki Sudety , nie było tam wiele tłuszczu ale odstawal.. No i rób ćwiczenia na centralną stabilizację a dietę trzymaj na 0 bo jak schudniesz wcale to nie będzie lepiej wyglądać a możesz pogorszyc sytuację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ziemniaki mają gluten?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kebab raz na tydzień

Następny temat

Redukcja a waga i obwody

WHEY premium