SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
lapska to Ty masz, nie powiem ;) Czekamy na zdjecia z progresu w redukcji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
z ciekawosci -> jaki bf na tym zdjeciu i jaki cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Ramiona to moja najsłabsza partia uważam ,aczkolwiek po kilu ostatnich zmianach treningowych jest na + myślę że duże nie są,zaczęły troszkę estetyczniej wyglądać ale to wynik obecnych treningów i diety.Mój cel to oczywiście redukcja jak wspomniałem w temacie,jeżeli chodzi o bf z domowych obliczeń i korzystania z kalkulatora bf wyszło że bf12 ,mam zamiar zrobić konkretne pomiary jak będę miał trochę czasu i przejdę się do apteki na wagę :)

No to czas na ostatni posiłek i spać :)






Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-12 22:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
No to lecimy dalej :)
Dziś tylko trening cardio i miała rotacja WW -30% T +

Posiłek 2 , 3 taki sam
na zdjęciu brak tylko orzechów zjedzone od razu przed zdjęciem :)

-Pierś z Kurczaka 250g
-brokuły
-szpinak
-orzechy włoskie
Zrobiło się dziś trochę kolorowo w misce
.






Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-13 13:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Dziś całkiem udany dzień jeżeli chodzi o posiłki ,pieczone mięso indycze, warzywa do tego i sałata z odrobiną jogurtu 0% syty ,zadowolony .Niestety nie udało się zrobić zdjęcia :)

Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-14 16:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Dziś całkiem udany dzień jeżeli chodzi o posiłki ,pieczone mięso indycze, warzywa do tego i sałata z odrobiną jogurtu 0% syty ,zadowolony .Niestety nie udało się zrobić zdjęcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Smakolyki ;) Ja wzialem do serca Wasze uwagi i dolozylem ww, tluszczy i zredukowalem nabial na rzecz miesa (zostawilem tylko ser bialy rano)do diety. Myslalem ,ze bede wygladal na bardziej zlanego ale tak nie jest. Musze przyznac ,ze bardziej mi to pasuje bo wkoncu czuje sie syty po posilkach bez jezyka na brodzie. Co by zachowac balans w naturze wydluzylem trening cardio po treningu z 30 do 45 min. Zobaczymy za tydzien co dobrego z tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Do oceny:
1) 3 jaja cale + 100g twarogu (chudy) + 2 lyzki platkow owsianych
2) Odzywka bialkowa
3) 250g piersi z indyka + 100g ciemnego makaronu + warzywa + 2 kaps omega 3
4) Odzywka bialkowa
5) 250g miesa wolowego + 60g brazowego ryzu + warzywa
6) 200ml kefiru+ owoc (w tym przypadku jablko) + migdaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Załóż swój temat, żeby nie robić bałaganu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
-odzywkę białkową pijesz na wodzie ? czy mleko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - final

Następny temat

Dieta do oceny (poprawiona)

WHEY premium