SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta po miesiącu redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Formularz - Proszę o pomoc

23

m

Waga

83

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

-

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

uczelnia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zdrowe odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

obecnie bcaa i dyma burn
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3534
witam, jestem po miesiącu zrównoważonej redukcji z pasa poleciało 5cm. z utrzymaniem obwodów tak więc z mięśni leci na szczęście niewiele jednak teraz troche spowolniło wcześniej miałem 100g owsianych do śniadania i 100g. ryżu lub makaronu po trenie, teraz chce obciąć do 80g. i nie wiem czy to nie za mało w dni nietreningowe do 50g do trzeciego posiłku. Ćwicze na siłowni 4xtydz po siłowym 40 min aero w dni nietreningowe biagam 30min Poniżej wrzucam diete z dnia treningowego prosiłbym o ewentualną korekte, przed snem odżywke często zastępuje twarogiem, a kure schabem wieprzowym bez kości warzywa do 2 i 3 posiłku zazwyczaj ogórek, lub brokuły, z góry dziękuje za pomoc, ach w dni nietreningowe odpada odżywka z 3 posiłku bo pije tylko po trenie...

Uploaded with ImageShack.us

trzeba zap**dalac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2856 Napisanych postów 51081 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 344420
a na co tyle białka, i przede wszystkim czemu z prochu ? Ryby morskie, tłuste jadasz?

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE . KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie jadam ryb ze wzgledów finansowych

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2856 Napisanych postów 51081 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 344420
myślę, że jak zetniesz białko do wartości jakie są Ci potrzebne, to 2-3x w tygodniu na tą rybę Ci zostanie. Dodatkowo, poza słabymi proporcjami kwasów tłuszczowych w diecie brak między innymi wapnia, potasu, magnez, witaminy A, C, D.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tylko czy jak obetne białko nie bedzie za mało kalorii? czyli co dokładnie warto jeszcze dorzucić? W suplementacji stosuje stale magnez przed snem i kompleks witamin po śniadaniu, ale zdaje sobie sprawe ze lepiej w posiłkach je uzyskać niż w tabsach, dzieki za pomoc

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
białka starczy Ci te 150g, kalorie uzupełnij węglami/tłuszczem w zależności na co lepiej reagujesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok, to zejde narazie do 200 i podbije weglami, a jesli chodzi o ryby to jakie polecasz w miare przystepnej cenie bo generalnie rzadko mi sie zdarzalo kupowac, jak juz to byl to zazwyczaj dorsz lub tilapia

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
łosoś, świeża makrela i śledź z tańszych.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przed treningowy -ryba

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny - Eon

injelly