SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbe

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
Witam . Chcialbym sie was poprosic abyscie mi zrobili jakas diete na rzeźbe poniewaz szukam i szukam ale nie moge nic znaleźć ... mam 15 lat , ważę 74 kilogramy i mam 183 cm wzrostu , obwod klatki to 94 cm , obwod pasa 76 cm. moje zapotrzebowanie kaloryczne aby utrzymac wage to 3265.08 z góry dziekii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
diety Ci nikt tu nie użłoży, sam musiz poczytac posty i sobie sam ułożyć, pozdro

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
tak tylko ja nie zabardzo wiem z czego ona sie powinna skladac ;p?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
wszystko masz napisane w postach podwieszonych w dziale odzywianie, przejdz tam i pocztaj i coś ułuż, jak ułożysz to wklej tu i sie poprawi, tylko z głową ułuż.

a na wiek 15 lat to polecam na wstepie 10 wskaówke żywieniowych - poszukaj takiego postu

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-07-24 16:40:40

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
zastanów się co ty chcesz rzeźbić masz 74kg na 183 cm więc mięsnia za dużo nie ma a kości nie wyrzeźbisz zbuduj no jeszcze z 10-15 kg masy i wtedy możesz się bawić

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
rozumiem tylko ze ja jestem troche grubiutki jeszcze, na klacie mam oponke i takie jakby cycuszki :P wiec nie wesola jest sytuacja... ;( i niewiem co ja mam zrobic ... a i tak ostatnio schudlem 16 kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
na pewno spaliłeś mięcho a tłuszcz został na te wakacje już formy nie zrobisz
zaczni robić mase na letkim plusie kalorycznym żeby się zbytnio nie zalać i staraj się o jak najlepszą jakość diety a następną redukcję tak ok marca zaplanuj dokładniej
Jak się teraz zredukujesz to już nic z ciebie nie zostanie

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
no spokoo bo ja wlasnie teraz ta redukcje robie... ale cos nie bardzo wychodzi... a jesli chodzi o ta mase na letkim plusie kalorycznym to w jakich postach moge to znalesc ;P noo i wogole to z gory dzieki za wszystko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

a tu masz do pomiarów zapotrzebowania i sprawdzenia wartości diety
https://www.sfd.pl/Dieta,_Trening,_Pomiary__Narzędzia_SFD-t727394.html 

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
spokoo dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka na mase dla endomorfika do sprawdzenia

Następny temat

Dieta na rzeźbe, mase czy redukcja?

WHEY premium