SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Czym w takim razie zastąpić te fistaszki? Mam straszny problem z doborem tłuszczy. Orzechy włoskie albo ich nie ma, albo są cholernie drogie, oliwek to musiałbym zjadać tone żeby dobić tych tłuszczy. Oliwa z oliwek to jedną łyżeczkę jakoś strawie, ale przy większych ilościach po prostu zwracam;) Płatki kukurydziane mam jako potreningowe, bo najszybciej je zrobić, mogę spróbować dzień wcześniej owsiane. Warzywa mam do każdego posiłku poza okołotreningowych - ale nie wpisuję ich w dietę bo nic nie ważą. Pamiętam jednak o nich:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Olej kokosowy, wiórki, pestki z dyni, olej lniany budwigowy, tłuszcze z ryb, mięs, jaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
jeżeli chodzi o ryby to już częściej - ale zazwyczaj na kolację się zdarzy jakaś makrela. Muszę zobaczyć ten olej kokosowy. Poprawię dietę tylko sprawdzę czy ten olej jest dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nierafinowany ma smak i zapach kokosa. Jak chcesz bez smaku/zapachu to kup rafinowany:

https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_Coconut_Oil-opis33369.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Teraz wygląda to następująco w dni nietreningowe ( mylnie tak wpisałem nazwy posiłków ). W dni treningowe po treningu mam dodatkowo odżywkę białkową - gramy białka odejmuję z wcześniejszych posiłków ( nie porannego ). Będę miał znowu chwilę to wkleję jeśli trzeba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wywal szynkę i daj normalne mięso. Po treningu pełnowartościowy posiłek. Po co ten olej godzinę później?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Pomyliłem szynke z mięsem z indyka.... serio nie zauważyłem.... Olej albo zaraz po posiłku biore albo jako ostatni. Tak żeby cokolwiek zjeść przed snem. Zazwyczaj przekraczam białko - dlatego zostaje mi potem do uzupełnienia już tylko tłuszcz bo węgli na noc nie jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
domer
Wywal szynkę i daj normalne mięso. Po treningu pełnowartościowy posiłek. Po co ten olej godzinę później?


aż taka tragiczna taka szynka ? Czasami najprostsza żeby złapać :)

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Czasami nie zaszkodzi. Jako stałe źródło białka odpada. Upiecz sobie 1kg schabu i masz na tydzień.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie podejście do redukcji przed samobójstwem :D

Następny temat

Dieta i suple na masę do oceny

WHEY premium