SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wprowadź zmiany w rozpisce i wklej poprawioną.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Wprowadziłem więc poprawki zlecone wcześniej, do starych danych. Wydaje mi się że dieta ok 3200 kcal będzie odpowiedniejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Dodaj warzywa do posiłków i będzie ok. Pamiętaj też o innych źródłach np tłuszczów: orzechy, pestki, nasiona, olej kokosowy, różne rodzaje mięs. Po treningu zamiast twarogu i płatków owsianych warto dać jakąś rybę/mięso z ziemniakami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Dzięki bardzo za pomoc, poinformuję o wynikach tak po 2- 3 tygodniach stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Witam, jestem już po tej diecie i treningu. Efekty sa zadowalające - waga stanęla na 76 kg. Zdjęcie po tym etapie zamieściłem na swoim profilu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Zmiany widoczne. Jednak można jeszcze zredukować trochę, aby odsłonić lepiej mięśnie brzucha.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Dzięki bardzo. Myślę że to już przy kolejnej redukcji - wkleję efekty wcześniej, żeby ew. porównać i poznać opinię. Teraz już mam wyrównanie i polecę z masówką - wstępnie przed urlopem, a potem po powrocie gdzieś w połowie sierpnia ruszę tutaj z prośbą o sprawdzenie diety masowej i polecimy już konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Witam

Wraz z nowym rokiem ruszam z dietą redukcyjną. Obecnie ważę 84 kg, przy 178 cm wzrostu. Zapotrzebowanie kaloryczne to 3295kcal. Makroskładniki rozłożone tak jak widać - bardzo proszę o opinię co tu zmienić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Aha bo zapomniałem napisać!
Ze względu na to że ostatnio spaliłem za dużo mięśnia - tym razem postanowiłem nie obcinać kcal i zrobić z wyrównanym poziomem z zapotrzebowaniem kcal, a włączyć w treningu cardio. Myślicie że to dobry pomysł, czy mimo wszystko obcinać od razu?

Moim celem jest spalenie tłuszczu ( na brzuchu się jak widać odłożył ) oraz zjechanie z wagi nie więcej niż do 80 kg. No i wiadomo kaloryfer:)


Zmieniony przez - Grzessl w dniu 2015-12-29 12:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Spokojnie możesz zacząć z bilansu zerowego i zwiększać aktywność.

Fistaszki, płatki kukurydziane do eliminacji. Dodaj warzywa.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie podejście do redukcji przed samobójstwem :D

Następny temat

Dieta i suple na masę do oceny

WHEY premium