SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do oceny :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryz po treningu jak najbardziej, co do srerka wiejskiego ogladałem serie zapytaj trenera z michalem karmowskim i odradzał serek wiejski nie pamietam czemu było to w odcinku 5 lub 6 nie pamietam dokładnie słyszał ktos cos na ten temat??jemu chyba mozna wierzyc.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
pewnie dlatego, ze po treningowo warto dostarczyc szybsze zrodlo porcji bialka, a ser glownie na kazeinie, stad pewnie dlatego odradzal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki choler nie to tego tematu post napisałem:) mam kilka okien otwartych ale i tak dobrze wyszło:)czyli ze serek wiejski na noc jak najbardziej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
oczywiscie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
TomeQ to co tam moge wrzucic doradzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Witam chciałem na poczatku zapytac czy jedzenie po godz. 18 wpływa zle na organizm i osadzanie sie tluszczy przez wolniejszy metablolizm ? Wrzucam zdj diety na jutro do szybkiej ocenki mysle ze jest ok ;> ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na poprzedniej stronie masz około 2200 kcal tutaj 1871 nie jedz za bardzo w doł ile ogolnie potrzebujuesz?? ppłatki cicni mini nie wiem co to ale jak słodzone to zamien je na zwykłen owsiane mleko masz tłuste 3.2 ja tez redukuje teraz to pije chude herbata zielona by był lepsza przyspieszy ci metabolizm ja ogolnie wode pije i jest ok. zupa przed treningiem to nie jedzenie ogulnie zupa to nie dobry pomysł na posiłek chleb daj do szkoły wywal kukurydze przed treningiem zjedz kurczakaz ryzem a po makaron z byba jakas albo ryz z ryba albo ziemniaki z ryba lub miesem

Płeć:mężczyznakobieta
Masa ciała (kg):
Wzrost (cm):
Wiek:
Aktywność fizyczna:

Współczynnik BMR 2094.14
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3612.39
Węglowodany 55% 1986.81kcal = 496.7gram
Białko 15%% 541.86kcal = 135.47gram
Tluszcz 30% 1083.72kcal = 120.41gram
to co wychodzi z twojego wzrostu wagi i wieku w kalkulatrorz e po treningu kcal zbiles o połowe czyli o 1800 a powiniennes o 500. usiaadz poczytaj zrob dobre zestawienie i wrzuc cos do oceny pozdrawaim ( wydaje mi sie ze mogło ci wyjsc mniej kcal zapotrzebowania bo nie ustawiłes aktywnosci fizycznej) sprawdz sobie jeszcze raz

Zmieniony przez - micmil w dniu 2013-11-19 00:14:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
No kukurydze juz wywaliłem wczoraj bo to była taka sałatka a kalorie i makroskładniki obliczałem z Warszawskim Koksem ich metodą , a ich metoda opiera sie na tym jedz co chcesz wygladaj jak chcesz 2534 kcal potrzebuje aby zejsc z wagi pozneij moge zmniejszac , słyszałem coś o oknach posiłkowych ale nei stosowałem , zupy nie bardzo wywale bo taka mam na obiad a dzisiaj trening o 19 30 dopiero bd robił bo tak moge ;/ ogólnei staram sie jeśc zdrowo nei pic napojów gazowanych chyba ze pepsi max nie jem fastfodóów cwicze nie pije , nie wiem jak jesc aby zrzucac , a co do cwiczen slyszałęm tyle teori ze głowa mała i sam juz nei wiem na kim sie wzorowac zostaje tylko z.p*****lac ! ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jedz co chcesz i wygladaj jak chcesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Dieta na jutro <praktyki> ocenicie ? Z taką ilościa dzisiaj próbowałem i daje rade bez głodu , ale dzis bez cwiczen tylko bieg ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawki.

Następny temat

Poprawa sylwetki

WHEY premium