SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
witam

jestem nowym uzytkownikiem i nie wiem od czego zaczac:)
sprawa wyglada mniej wiecej tak:mam 25 lat, 190 cm wzrostu i 100kg wagi.
chcialbym zrzucic kilka kilogramow. mimo ze nie jestem jakis gruby mam strasznie wystajacy brzuch i nie jestem w stanie tego ogarnac. slyszalem i troche poczytalem, ze po zmniejszeniu ilosci weglowodanow i odrobinie ruchu waga powinna spasc redukujac zbedny tluszcz. nigdy nie cwiczylem ani sie nie "odchudzalem" wiec nie bardzo wiem jak sie za to zabrac:/ myslalem o diecie low carb tylko nie mam pojecia jak sie to uklada...od czego to zalezy i co wziac pod uwage. mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto pomoze mi ulozyc taka diete.
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zacznij od wypelnienia ankiety...
daj konkretna propozycje diety, a sie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 304
Najlepiej jeść 5 posiłków, w kazdym pełnowartościowe białko. Ujemny bilans to oczywiście podstawa. Dodatkowo jakieś aeroby, np basen z racji na wagę/siłka 3*w tygodniu, ew na zmianę.

Poczytaj to:
https://www.sfd.pl/Przemyślana_redukcja-t365757.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
tyle ze ja nie mam pojecia jak ja w ogole ulozyc. co ma sie skladac na taka diete...jak to sie wszystko liczy?
jaka ankiete?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 304
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 304
...
Napisał(a)
Usunięty przez Morales_37 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie spamować w moim dziale, bo wyrzycę obydwóch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
dzieki za opanowanie sytuacji:)
zaraz poczytam regulaminy i sprawdze tematy dla poczatkujacych.
postaram sie jak najszybciej wypelnic ankiete.
jak bede juz mniej wiecej wiedzial co i jak dziala odswieze temat i poprosze o skorygowanie diety:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
jeszcze tylko mam pytanie...gdzie moge znalezc ta ankiete do wypelnienia???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

dieta

WHEY premium