SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase - prośba o pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Tak wiem, każdy jest inny i trzeba obserwować. Ale chodzi mi o tą dietkę, czy w ogóle się do czegoś nadaje. Śniadanie będę poprawiał zgodnie ze wskazówkami , a jak dalsze posiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Skorzystaj z podpowiedzi, które były no i próbuj na sobie, to wszystko tylko sugestie, Twój organizm jest najważniejsze i to żebyś go poznał, a wtedy już będziesz mógł robić co chcesz.

Widać po fotce, że typowy suchar jesteś ( bez urazy ) więc sam jestem ciekaw czy nie będzie trzeba trochę więcej kalorii by to pchnąć do przodu.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
nie no co ty ja się nie obrażam. Po to ten temat tu jest i ta fota! ale co z diętą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Daj chleb w 1-2 posilkach. W reszcie zastąp innym źródłem węgli

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja bym dodał np. jajka do 1 posiłku i robił placka owsianego, i możesz go podać na parę sposobów, to mi się wydaje najlepsze wyjście by wiele nie zmieniać.

No i nie wiem jak z tymi 50g mięsa, ale jeśli takie masz możliwości to próbuj !

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
będę starał się zwiększyć ilość.

Nie da się jakoś zapisywać tych diet w programach , żeby nie trzeba była z za każym razem wklepywać wszystko od nowa?


Zmieniony przez - tomekm2012 w dniu 2012-08-05 18:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Oto skorygowana zgodnie z radami dieta. Co wy na to? wszystko sie zgadza tak w miare?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jeśli na masę to ciągle za mało kalorii-podbij jeszcze tłuszczami(węgli masz już sporo) o ok 400-500kcal

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Oczywiście jeśli będzie tego wymagała sytuacja to będę zwiększał kcal, ale na chwile obecną wydaje mi się, że wystarczy .. myle się?

s.m.p.a mi doradzał takie wartości wcześniej prz 3200 kcal:
B: 120g
W: 480g
T: 89g

Ale mój budżet miesięczny sie trochę zwiększył dlatego są takie jak powyżej.

Zwiększać czy zostawiać?

1.Jakbym pozamieniał cyca na schab ze świni , wyszło by to 'względem masy' gorzej, lepiej czy bez róźnicy?
2.Nie lepiej byłoby dorzucić kcal z węgli ze względu na ekto.
3.Co myślisz o tym Goldzie? Tak sobie myślę czy nie kupić kg mięsa w te miejsce.
aha białko zwierzęce a roślinne to 63% do 37%

Zmieniony przez - tomekm2012 w dniu 2012-08-06 18:43:19

Zmieniony przez - tomekm2012 w dniu 2012-08-06 18:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Możesz zmniejszyć to białko do ~2g/kg-a dodać tłuszczu/węgli. Jak uważasz,że lepiej wystartować z taką ilością kcal to ok- i tak po kilku tygodniach wprowadzisz modyfikacje
1-bez znaczenia
2-jak zmniejszysz białko to możesz dorzucić
3- o Goldzie-w sensie o Omedze 3?-jeśli nie jesz tłustych ryb to pozycja obowiązkowa w diecie

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-08-06 18:47:58

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny...August_2012_Go!

WHEY premium