SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase 75kg - poprawiona

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

M

Płeć

22

Cel

Masa

Waga

77

Wzrost

180

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Praca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 843
Cześć. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś ocenił moją dietę. Mam nadzieję że tłuszcze, białko itd. są w porządku

PS. Posiłek 4 jest po pracy i przed-treningowym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. mało kcal
2. twarogi dać półtłusty i dodaj coś do tego, albo na słodko albo na słono
3.schab daj bez panierki
4. więcej warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 843
Niestety jestem za granicą i kotlety w panierce mam w zamrażarce więc muszą takie być
A tu dodaje troszkę zmienioną dietę, może teraz będzie lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
już lepiej nieco, szynkę też bym wywalił a dał boczek jeśli to jajecznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Schabowego z panierce zrezygnowałbym , zamiast nie go nie lepiej grilować , upiec , ugotować?
Po treningu spokojnie możesz pić gainera np. :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, i parę porad

Następny temat

Pierś w panierce, ostre przyprawy

WHEY premium