SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę ekto (chudy)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108
to, co napisalem juz jednemu koledze na tym forum: 6 posilkow zostaw ludziom, ktorzy jedza po 5-6 tys. kcal. Przy Twoim zapotrzebowaniu i uwzglednieniu faktu, ze jestes ekto posilki typu 100g makaronu i 2 jajka nie maja sensu. Wiesz mi, przerabialem to na sobie, obecnie
nie schodze ponizej 1000 kcal/posilek i jest to bardzo dobre, bo po pierwsze nie przyspieszasz metabolizmu, po drugie nie jestes niewolnikiem jedzenia, ktory co dwie godziny wyciaga pojemnik-to jest odpowiednie dla ludzi, ktorzy waza te 90-100 kg i robia dobra forme, ale nie da mlodego chlopaka z duza niedowaga. Swoja droga jak pocwiczysz pare lat i bedziesz mial dwukrotnie wieksze zapotrzebowanie na poziomie 5-6 tys. kcal to co, bedziesz jadl 12 posilkow ? Oczywiscie bylby to absurd.


Zmieniony przez - orbi31 w dniu 2014-08-05 08:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Tak tylko zauważ, że ciężko w każdym posiłku 1000 kcal dać poza tym chyba nie dał bym rady jeść takich posiłków a następna rzecz nie ma to różnicy po prostu na dzień trzeba dostarczyć 3 tyś kcal np nie ważne w jakiej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Rozkład posiłków każdy ustala sam, to że ty nie jesteś w stanie zjeść 6 posików dziennie, to inna sprawa, jeśli koledze to pasuje i mam czas to niech będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Mi to odpowiada :) jak mam teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Najważniejsze, o czym należy pamiętać, że to dieta jest dla ciebie nie ty dla diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
No tak wiem, jeszcze dodam olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Mam do was bardzo ważne pytanie, jak wliczać oliwę z oliwek do diety bo np smażę na niej piersi z kurczaka, czyli co wlewam na patelnie 20g i w diecie mam 20g ? jak to z tym jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szejk do oceny

Następny temat

Dietka na masę do oceny

WHEY premium