SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 79kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
No właśnie też tak wyczytałem. Zobaczę co mi doradzi endokrynolog. Odezwę się niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
A ja zaś znam przypadki, co najmniej 3, gdzie jest odwrotnie, mało tego znam przypadki, gdzie wiele symptomów jest odwrotnych, nie ma co gdybać - idz do eno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zgadza się. To powinno być najlepsze rozwiązanie w obecnej sytuacji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Proszę zerknijcie w wolnej chwili na poniższy jadłospis





Zmieniony przez - Bryxon w dniu 2016-12-18 22:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Co z Twoją wizytą u lekarza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jutro jestem umówiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sama dieta nie wygląda źle, tuńczyki w puchach, jak i inne ryby dawaj rzadko, w razie "w"
Poza tym, całkiem ok. Białko trzymaj na poziomie 2g na kg mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Staram się utrzymywać białko w granicach 2g/kg masy ciała, ale nie zawsze wychodzi. Głównie problem pojawia się gdy zwiększam ww a tym samym podbija się białko :)

Właśnie jestem po wizycie u endo i mówił że wyniki mam dobre. W takim wypadku nie wiem o co biega... Ale jestem umówiony na czwartek u kolejnego lekarza, także nie bagatelizuje tego.

Czy dieta przy niedoczynności musi być odpowiednio skorygowana ? http://potreningu.pl/articles/2233/dieta-w-niedoczynnosci-tarczycy--czesc-ii bo po przeczytaniu tego artykułu stwierdzam, że nie bardzo



Zmieniony przez - Bryxon w dniu 2016-12-19 12:21:34
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zwiększanie węglowodanów nieznacznie podobija białko. Musiałbyś naprawdę sporo ich dodać. Poz tym, wtedy ograniczasz trochę z innego źródła. Przy niedoczynności tarczycy warto wyeliminować produkty powodujące stany zapalne, zawierające goitrogeny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Słaba regeneracja co się przekłada na ograniczoną liczbę snu może przyczynić się w konsekwencji do tego, że obwody ciała będą wręcz cofały się ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - lekka redukcja \ rekompozycja do oceny

Następny temat

Dieta redukcja do oceny, 70kg

WHEY premium