SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, niedowaga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 622

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Cel

Przybrać na wadze

Waga

62 kg

Wzrost

ponad 190 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

-

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

w ciągu roku szkolnego wstaję o 6 rano, cały rok chodzę spać około 24. Od czasu do czasu jeżdżę na rowerze i biegam. W szkole spędzam średnio 6-7 godzin dziennie.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Treningi na siłownik brak, jazda na rowerze codziennie na stację PKP

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

-

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20
Witam mam 17 lat i ponad 190cm wzrostu. Aktualnie ważę 62 kg, wskaźnik BMI jest strasznie mały ok 17,2 więc jest duże niedożywienie. Jem normalnie jak każda normalna osoba w moim wieku, może nawet trochę więcej. W żaden sposób nie mogę przybrać na wadze, od czasu kiedy zacząłem mocno rosnąć czyli 5-6 klasa podstawówki zaczął się problem z niedowagą. Jako tako nie trenuję na siłowni i nie potrzebuję aż tyle masy mięśniowej, zadowolę się tkanką tłuszczową która pozwoliłaby uzyskać dodatni wskaźnik BMI. Myślałem nad jakimiś odżywkami które podniosły by ilość spożywanych przeze mnie kalorii dziennie. Może mam złe nawyki żywieniowe? Nie wiem, mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
co zjadasz w ciagu dnia, rozpisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20
Tak wygląda mój przykładowy dzień. Pierwszy raz robię taką analizę więc waga produktów itp. może różnić się od rzeczywistości ale myślę że w miarę poprawnie oszacowałem wagę produktów.

PS. Zapomniałem uwzględnić to wszystko co wypijam itd. Mylę że licznik kalorii znajdzie się w przybliżeniu 2000 tyś dziennie. Dodam też że jest to przykładowy dzień, to co jem jest często ustalane z góry (obiad,kolacja) śniadanie zawsze zostaje bez zmian. Czasem dodatkowo dochodzą różne kaloryczne rzeczy więc tę rozpiskę oceniajcie z dystansem.






Zmieniony przez - Indyq w dniu 2015-07-13 18:59:16

Zmieniony przez - Indyq w dniu 2015-07-13 19:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

*Pozdrawiam*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dieta glodowa, nic wiec dziwnego kolego, ze nie mozesz nic przybrac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i czy nie przesadzam ze spalaniem kalorii?

Następny temat

uczulenie na bialko jak zrobic mase

WHEY premium