SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, a problem z trądzikiem.

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Witam. Mam pewien problem. Przeszukałem już sporo tematów na różnych forach, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na mój temat. Czy byłby ktoś w stanie ułożyć mi dietę na masę, polecić odżywki i rozpisać plan ćwiczeń, przy odżywianiu uwzględniając trądzik? Jeżeli gdzieś był podobny temat, to przepraszam. Ważę 62kg, mój wzrost 171cm. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Co do diety z trądzikiem to o ile mnie moja wiedza nie myli to właśnie witamina B12 prowadzi do wysypu częstszego, i moją odpowiedzią jest że raczej się nie da tak, jedynie dermatolog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Trądziku już nie mam prawie, zostały tylko ślady, ale boję się, że znowu powróci, a te moje maści są mocne i gęba jest cała wysuszona. Często były podrażnienia. No ale dobra, do tematu. Matysek, masz jakiś pomysł na to co w/w? Albo ktoś inny? Będę bardzo wdzięczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zadna dieta nie pomaga mi w Przybraniu masy...:(

Następny temat

Kawa zbożowa a dieta na mase

WHEY premium