SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Czy możecie podpowiedzieć co jeść zamiast słodyczy w ciagu dnia? Zaczynam treningi i chce także zacząć jeść sensownie i dlatego pytam bo lubię te pieprzone słodycze.Mam trochę brzucha więc muszę je odstawić.

Misza...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
poczytaj posty u gory podwiezone,wywal z jadlospisu slodycze,biale pieczywo,napoje gazowane,cukier,pasztety,parowki,serki topione itp...

zacznij jesc mniej a czesciej 5-6posilkow,uluz sobie plan odzywiania i sie tego trzymaj

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-06-27 21:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
to wiem lecz czym mam zastapić słodycze???

Misza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
może np. jogurt jakiś?? własnej roboty. możesz robic sobie własnoręczny jogurt. bardzo smaczny i zdrowy (przepis dostałem od devi_devi)
Jogurt Naturalny + 2 słodziki rozpuszczone w łyżce wody i do tego jakos owoc np 3-4 truskawki(rozgniatasz). to razem mieszasz i wychodzi przepyszny jogurt o wiele zdrowszy niż te które kupisz w sklepie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja składniki

Następny temat

Schudłem 57 kg. Dieta i Trening do sprawdzenia.

WHEY premium