SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ekonomiczna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No to jest ok. Daj na kolacje jakiegoś śledzia./makrele wędzoną czy ser biały i dobrej jakości chleb, dorzuć warzywa do posiłków, jakiś owoc do śniadania i będzie ok. A co Ty byś chciał drogiego do tej diety dodawać?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
deja vu
No to jest ok. Daj na kolacje jakiegoś śledzia./makrele wędzoną czy ser biały i dobrej jakości chleb, dorzuć warzywa do posiłków, jakiś owoc do śniadania i będzie ok. A co Ty byś chciał drogiego do tej diety dodawać?


Może źle to ująłem, ale chodzi mi o to że codziennie kurczak, ryż, warzywa i tego typu rzeczy to przez 30 dni będzie kwota na którą mnie stać nie będzie dopóki nie pracuje, a nie chce brac od rodziców tylu pieniedzy co miesiąc. Jak skończe 18 rok zycia i bede pracował dorywczo to nie bedzie z tym problemu lecz narazie przez kilka miesiecy moze byc i nie bede stosował codzinenie takiego trybu jedzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nikt nie mówi, że masz jeść kurę codziennie Wręcz nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
blue_hope
Nikt nie mówi, że masz jeść kurę codziennie Wręcz nie polecam


Tak wiem, ale nie chce jeść rzeczy których nie lubi bądź mi nie pasują typu pałki kurczaka czy nawet udka z kurczaka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A jak chcesz grymasić, to grymaś, ale nie zwalaj tego na niedostatek Teraz to nie wiem, czego Ty oczekujesz. Jest w domu zdrowe jedzenie, wiec w czym problem? Normalne, że się je i normalne, że to kosztuje, każdy rodzic się z tym liczy, ze dziecko trzeba wyżywić.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
deja vu
A jak chcesz grymasić, to grymaś, ale nie zwalaj tego na niedostatek Teraz to nie wiem, czego Ty oczekujesz. Jest w domu zdrowe jedzenie, wiec w czym problem? Normalne, że się je i normalne, że to kosztuje, każdy rodzic się z tym liczy, ze dziecko trzeba wyżywić.

Grymas, a coś czego nie lubie to co innego . dieta ma być przyjemna a nie ma zmuszać do jedzenie czegoś czego ktoś nie lubi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No to sorry, nie rozwiążesz problemu. Nie smakuje, to co jest, nie ma kasy na to co smakuje... Pat. Ja też wolę polędwicę wołową od kurczaka.. Ale czasem jem kurczaka.. Nawet wątróbkę po 5 zł...za kg
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
deja vu
No to sorry, nie rozwiążesz problemu. Nie smakuje, to co jest, nie ma kasy na to co smakuje... Pat. Ja też wolę polędwicę wołową od kurczaka.. Ale czasem jem kurczaka.. Nawet wątróbkę po 5 zł...za kg


Może i Pani wie więcej na ten temat niż ja, ale w takim razie współczuje jeżeli Pani się zmusza do jedzenia czegoś czego Pani po prostu nie lubi ;) I temat można usunąć bo nie potrzebnie był pisany skoro zamiast pomóc rozwiązać problem Pani mi pisze że mam jeść to czego nie lubie bo tak to odbieram ;)


Zmieniony przez - Kanaye. w dniu 2016-11-07 13:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No ale co Ty chcesz jeść? I co dają rodzice? Piszesz, że rano jesz jajka - jest ok, potem jest jakiś obiad w domu - z opisu wynika, że tez ok.. Podrzuciłam pomysł na kolacje - ekonomiczną.. Więc nie rozumiem w czym problem.. A wątróbkę lubię - to tez jest kwestia nastawienia, jak wiesz, że coś jest dla ciebie dobre, to można to polubić. Jak mamy Ci pomóc?Skoro nie dajesz danych typu "czym zastąpić łososia, bo jest drogi", albo "nie lubię wątróbki, co zjeść zamiast?"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
deja vu
No ale co Ty chcesz jeść? I co dają rodzice? Piszesz, że rano jesz jajka - jest ok, potem jest jakiś obiad w domu - z opisu wynika, że tez ok.. Podrzuciłam pomysł na kolacje - ekonomiczną.. Więc nie rozumiem w czym problem.. A wątróbkę lubię - to tez jest kwestia nastawienia, jak wiesz, że coś jest dla ciebie dobre, to można to polubić. Jak mamy Ci pomóc?Skoro nie dajesz danych typu "czym zastąpić łososia, bo jest drogi", albo "nie lubię wątróbki, co zjeść zamiast?"


Napisalem że zbytnio nie przepadam za udkami oraz pałkami z kurczaka, a Pani jasno dała do zrozumienia że po prostu nic innego już sie nie wymyśli bo odrazu " grymas" bo tego nie lubie . Wiec pierw niech Pani dokładnie przeczyta to co jest napisane wyraźne, a potem pisze o nastawieniu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta prosze o rady

Następny temat

Dieta a karmienie piersią

WHEY premium