SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia - zrzut

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 917

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

mężczyzna

Cel

masa

Waga

81

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

trening pon-czw i sobota

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

pełny osprzęt na siłowni

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam, czy dieta będzie w miarę w porządku? Tnę koszty także produkty np. w szkole muszą zostać takie jakie są. :)

Zapotrzebowanie 3.3336kcal, dodałem 400.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jak tniesz koszty to czemu drogie orzechy włoskie jesz :D

za dużo nabiału wg mnie szczególnie mleka

szynka konserwowa to wymiany

" coś w domu " też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Bo mam ich nadmiar w domu XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Bo mam ich nadmiar w domu :D czy mogę zastąpić mleko np jogurtem? maślanka? coś w domu - może być jajecznica z ryżem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Jak masz nadmiar to szamaj. Niech tylko nie stanowią podstawy tłuszczu w diecie.
Na smalec i masło też Cię stać.

1.Brak białka w posiłku.
2.Szyka do wywalenia, zamień na mięso. Wcale drożej nie wyjdzie.
Szyneczki kosztują około 2,99-4,50zł za 100-150g. Pierś z kurczaka 100g=około 0,99-1,49zł... więc.
3.Może być
4.Nie stać Cię na dietę ale na białko Cię stać, też masz nadmiar w domu?
5.ok
6.Brak białka
7.OKej, wywaliłbym mleko dałbym więcej tłuszczu na noc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Troszkę lepiej?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
1.OK
2.ok
3.ok, bez tłuszczy?
4.Okej
5.okej
6.okej
7.ok

Dodaj do diety tłuste ryby bo nie dostarczasz o3. Śledzia,makrele,łososia. Urozmaicaj źródła tłuszczy

Tłuszcze:
Olej kokosowy,wiórki kokosowe,olej lniany,awokado,masło orzechowe,orzechy,,masło klarowane,olej mct,pestki dyni,jajka,tłuste ryby:makrela,łosoś, Tłuste mięso: golonka,boczek itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
W porządku, z rybami nie będzie problemu np zamiast posiłku w domu przed kolacją, sprawię sobie również masło orzechowe. :) w słonecznik również się zaopatrzę lub inne pestki. :)

Źródła białka czasem będę zamieniał i będą to właśnie ryby/jajka.

Dołożyłem oliwę, czasem będą to pestki dyni, czasem słonecznik a czasem po prostu rybka. :)

--------------------
Skoro rozpiska powinna być ok, to czy prócz warzyw, powinienem zaopatrzyć się w jakieś witaminy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Słonecznika broń Cię do diety nie dodawaj. Pestek z dyni też nie za dużo. Oba mają niekorzystne proporcje o6.
Tłuste rybki kilka razy w tyg możesz szamać
Masło orzechowe jak najbardziej ale nie z ziemnych: najlepiej z nerkowców,migdałów.

1.ok
2.ok
3.ok
4.ok
5.ok
6.ok
7.ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Rozumiem :) to odnośnie witamin lecę do działu z suplementami :)


Zmieniony przez - Kolar w dniu 2015-09-20 20:41:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Dokładnie, powodzenia :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta low-carb masowa do oceny

Następny temat

Redukcja z 78 na 73.5kg

WHEY premium