SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia + pare pytan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Jogurt naturalny z owocami może być? Czy sam bez dodatków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
twaróg, ryby, mięcho ; ) Możesz czasem wrzucić jogurta, ale nie bazuj na tym
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402458
moze byc jogurt z owocami ale nie traktuj tego jkao posilek, przekaska, dodatek do posilku, deser ale nie samodzielny posilek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Wyszło mi coś takiego. Zobaczę jak organizm zachowa się przy takiej diecie - jak będzie z zapotrzebowaniem i jak coś będę odejmować/dorzucać. Bardzo prosiłbym o ocenę.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Szynki staraj się raczej wymieniać częsciej na coś wartościowego. NIe jest źle ; ) Moim zdaniem
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc, szczególnie blue_hope :) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
:) grunt to chcec to polowa sukcesu. Teraz dopiąć michę a nie wygląda zle. Ja bym tego banana wrzucila do posilku. Bo nie potrzebnie przekaske robisz i tym samym skok insuliny. Chyba ze jest od razu po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Mam jeszcze parę pytań:

1) Owoce jeść jedynie rano?(Głównie będą to soki wyciskane z wyciskacza) Czy wprowadzić je też o innych porach? Jedynie banana będę wcinać po treningu - około godziny 21:30.
2) Przed treningiem na macie jeść posiłki np. ryż z mięsem i warzywami czy np . twarożek z orzechami? Czy zupełnie coś innego?
3) W wielu artykułach przeczytałem na temat zalet kurkumy. Doczytałem się też na temat dawkowania - 3-6g dziennie. Czy niesie za sobą to jakieś negatywne skutki? Czy lepiej ograniczyć się do używania np. tylko do ryżu, mięs jako przyprawa?


Zmieniony przez - Bladzior w dniu 2016-03-30 15:44:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, przygotowanie do IF. pomoc

Następny temat

Kcal i makroskładniki w diecie

WHEY premium