SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny ektomorf/ masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ułożyłem coś takiego. Moja waga to 60kg.

Całość to:

3614 kcal.
192,7g B
502,4g W
96g T

I teraz co zmienić. Jest z dużo węgli bo ponad 8g/kg białka jest koło 3g/kg i jedyne co się zgadza to tłuszcze. Może tak zostać? Jestem ektomorfikiem daję radę to jeść bo już próbowałem, tłuszczu szybko nie łapie więc może zostać te 8g/kg węgli? (cała dieta w załączniku)
Na te zestawy nie zwracajcie uwagi, to po prostu posiłki w formie odżywki w zestawie I jest to kreatyna i witamina także nawet tego nie pisałem. Posiłek III to przedtreningowy a IV 30 min po treningu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wywal słonecznik. Stoisz kiepsko z tłuszczami, które bym podbił kosztem węgli. Po co Ci aż tyle węglowodanów?

Białka w moim przekonaniu też sporo.

Carbo wywal - nie jest Ci do niczego potrzebne.
Skoro juz masz gainer w diecie, to wrzuc go po treningu.

Posiłek 3 to ryż z oliwą? Juz lepiej dorzucic tutaj tę odżywkę z 4 posiłku i zrobic jakiegos szejka.

Dążyłbym do tego, by ograniczyć nabiał, czy szynkę, a dietę zróżnicować i dorzucić chociażby ryby. Ewentualnie rozważył suplementację omega3.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli mam zwiekszyc liczbe tluszczy to dlaczego mam wywalic slonecznik? Bede zamienial go z orzechami. A III posilek wyglada jak wyglada bo jest przedtreningowy i bialko jest tem zbedne z tego co czytalem. Co twoim zdaniem dodac by zmniejszyc wegle a zwiekszyc tluszcze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta, dla osób pracujących

Następny temat

Stosunek makroskładników do nabierania suchej masy mięśniowej

WHEY premium