SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny 74 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Witam, mam 170 cm wzrostu waga 74 kg, ćwiczę od 3 lat, kończę redukcję i będę wchodził na masę z taką dietą. Odrazu mówie ze nie mam tam mięsa ze względu na to że mieszkam w Irlandii i jest naprawdę drogie, a ja przyjechałem tu zarobić i dlatego włączam w jeden posiłek gainer i w drugi białko bo to mogę sobie zamówić ze sklepu sfd tak jak i masło orzechowe, olej kokosowy więc produktów które muszę kupić w euro jest trochę mniej. Jajka nie są drogie u mnie, jak na te warunki, czesto są promocje także w dwóch posiłkach je spożywam. Proszę o ocene

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
nie za dużo kcal jak na początek masy przy twojej wadze? Dodaj też troche węgli na kolacje, zamiast jeść np 200 g makaronu na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Ile kcal spożywasz w tej chwili, w czasie końcówki redukcji?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
2200, zaczynałem od 2800 ale słabo szło i ciąłem. Ogólnie mase kończyłem na 4000 kcal i szło 1,5 kg na miesiąc, jednak teraz będę dłużej pracował i temu pomyślałem że tyle będzie ok. Oczywiscie nie wejde z dnia na dzien tylko wbije z tydzień 3000 kcal itd. masło orzechowe może byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Wejście z 2200kcal na 4200kcal to samobójstwo. Zwiększ kcal o ok 400 i obserwuj obwody. W zależności od ich zmian koryguj ilość kcal w diecie. Masło z nerkowców, migdałów ok. Z ziemnych bym unikał.

http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-08-28 12:51:49

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
No tak, ale robiąc mase 3 miesiące temu miałem 4000 kcal i masa szła, wchodząc na redukcje musiałem sporo obciąć kalorie i teraz jeśli 2600 kcal będę jadł to przecież nie będę tył, będę chudł w troszke mniejszym tempie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Po redukcji Twój organizm się zmienił, metabolizm zwolnił. Tak drastyczne zwiększenie ilości kcal spowoduje znaczne otłuszczenie organizmu.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Ok, ale ogólny zarys diety może być oprócz tego masła orzechowego, jak dam np. lniany??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
oliwa z oliwek, olej lniany, kokosowy, orzechy włoskie, migdały itp.możesz dawać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzuć z ciekawości zdjęcia do oceny. Węgle daj na kolację, o maśle orzechowym jużdomer wrzucił Ci artykuł. CHudy twaróg polany oliwą to bezsens ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Bezsens jeśli chodzi o skład czy bezsens jeśli chodzi o spożycie?:D Bo ja jem ten twaróg i zaraz po tym leje sobie oliwe na łyżke i wsuwam:] Węgle wrzucić do ostatniego posiłku czy przedostatniego? Tego gainerowego czy twarogowego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaburzenia odżywiania

Następny temat

Redukcja bez treningu siłowego

WHEY premium