SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

14

Wzrost

73

Staż treningowy

173

Obwód pasa

ponad rok

Obwód klatki piersiowej

90

Obwód uda

94

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

50

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

piłka nożna 1x w tygodniu

Stan zdrowia

brak

Wrażliwość na stymulanty

dobry

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 242
Witam.Mam 14 lat ważę 73 kg i 173 cm wzrostu. Chcę przejść na dietę redukcyjną. Właśnie ułożyłem sobie dietę i chciałbym żebyście ją ocenili.Co do zmiany itd. Ilości produktów (g) są w zbliżone bo wiadomo że nie podam równej wagi produktu :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Za dużo oliwy z oliwek daj jakieś inne źródła tłuszczu dorzuć orzechy jakieś omega 3 czyli tłuste ryby typu łosoś makrela i powino być ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
j/w poza tym 44g oliwy na RAZ moze sie skonczyc, ze po prostu tego tluszczu nie strawisz i przeleci przez ciebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 242
To ile moze byc tej oliwy z oliwek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
porozkładaj po posiłkach po 10g a w jednym daj 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 242
Ok to dzieki czyli jak rozdziele ta oliwe to dieta bedzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 242
A powiedzcie mi czym moge zastapic jajka?bo duzo czytalem i mama mi duzo o tym mowila ze 1jajko dziennie mozna jesc bo jakies tam choroby moga wystapic czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bzdury
ja jem dziennie minimum 5 jaj.

to sa stare mity odnosnie jaj i ich wplywu na plodnosc, cholesterol etc.
poza tym jaja sa bogatym zrodlem choliny, czy lecytyny ktore skutecznie wspomagaja chocby prace watroby, serca, i poprawiaja stosunek cholesterolu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 242
Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 242
A powiedzcie mi jeszcze jak będe odejmywał więcej kcal to od czego odejmywać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robota na budowie - odżywki.

Następny temat

praca a spadek

WHEY premium