SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robota na budowie - odżywki.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Witam.
Robię już 3 tydzień na budowie, głównie łopata i taczka przez 10 godzin.
Wujo powiedział, żebym brał kreatynę to jak tak będę 2 miechy machał łopatą to nieźle nabiorę mięśni.
Kumpel np pije białko i odradza kreatyne.
Ogółem chciałbym zapytać bo kiedyś babka na biologii gadała, że po tym wszystkim zmniejszają się penis i jądra i zmniejsza się płodność, prawda? Czy mogą być jakieś problemy z wypadaniem włosów?
Mam 17 lat, wzrost 182, waga 60-62kg (wiem, że to mało - mam niedowagę)
Co by było dla mnie najlepsze, białko czy kreatyna?
Dzięki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
Bialko ci nie potrzebne bo ma ono za cel uzupelnianie diety ktorej nie posiadasz lub nie napisales, ze posiadasz. Po kreatynie zmienjszaja sie penis i jadra? Wypadaja wlosy? Zmniejsza plodnosc? Gdyby tak bylo to faceci nie jedli by miesa z obawy o w/w skutki :D. Kreatyna rowniez nie jest ci do niczego potrzebna i efektow jako takich nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko to białko. "Działa" tak jak mięso, służy jako zamiennik posiłku, gdy masz mało czasu na przygotowanie owego i nie daje żadnych efektów innych niż konwencjonalne jedzenie. Kreatyna zbędna, lepiej pomyśleć o dobrym odżywianiu niż pakować kretę. Co do penisa, płodności i włosów to zapewne babka od biologii miała na myśli sterydy anaboliczne, a nie suplementy diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
az wstyd ze takich rzeczy mogles uslyszec od nauczyciela biologii , straszne glupoty wg twojej nauczcielki polowa facetow z forum mialaby juz cipki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
To co w takim razie daje kreatyna? Jeżeli bym brał to co, nie zauważę żadnych efektów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Ew. co jeść jak bym ją brał, albo białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna wspomaga budowanie masy mięśniowej, ale żeby z tego skorzystać trzeba mieć w miarę odpowiednią dietę. (Białko jest jedzeniem jak kurczak, nie daje innych efektów)

To jest podstawa odżywiania: https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kurde, ale miales szczescie Sami super ogarnieci doradcy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
To jeżeli zrobię sobie dietę to kreatyne brać? Co możecie polecić w miarę taniego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
I z tego co tu przeczytałem do pica najlepsza tylko woda niegazowana?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kakao do białka

Następny temat

Dieta do oceny ;)

WHEY premium