SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla piłkarki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Black Pete z działu Piłka Nożna.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
Witam. Mam na imie Sylwia. Mam 18 lat. Od grudnia w mojej dzielnicy powstala druzyna kobieca pilki noznej. Chca nas zapisac do ligi lecz ja osobiscie uwazam ze to za wczesnie. Mamy dziewczyny w roznym wieku. Od 13 do 18. Wczoraj gralismy wazny mecz z Jaskolkami Chorzow, ten mecz bym porazka. 5:0. Ja jestem osoba niska i szczupla. Wiele osob twierdzi ze ja i kilka kolezanek wyrozniamy sie z reszty dziewczat. Ale tu nie o tym wczoraj na meczu pierwszy raz gralysmy 90 minut. Bylo to dla mnie ja i dla reszty duze wyzwanie i niestety brakowalo sil na boisku. Mam bardzo dobrego sprinta. jako pomocnik dobrze sie sprawdzam na mniejszym boisku, lecz nie na wymiarowym. Piłka Nozna byla moim marzeniem od 10 roku zycia. Gralam z chlopakami. Chodzilam do klubu i probowalam zalatwiac aby spelnic swoje marzenia. Zbieralam dziewczyny. Potem jednak zrezygnowalam. Aby nadrobic kondycje poszlam do szkoly mundurowej, z mysla ze sie wyrobie i pojde jeszcze grac.NIestety to byla kolejna porazka. NOrmalne liceum z 3 obozami ktore byly dla mnie "pryszczem" Nadeszla nadzieja w listopadzie mlodsze kolezanki poinformowaly mnie o druzynie. Bez wachania zaczelam uczeszczac na treningi. Nie mam zadnej diety a jem bardzo duzo i czesto. chlone wszystko wiem to troche smiesznie brzmi ale jem wiecej od Ojczyma. Potrzebuje osobe ktora mi pomoze ulozyc diete albo poradzic. 23 maja mam mecz ale nie na sztucznym boisku lecz na boisku gdzie jest pelno bulw. wiem ze tego nie wybiegam i potrzebuje pomocy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ale o co konkretnie chodzi? O pomoc w ułożeniu diety?

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
Tak o to chodzi. Dzis mam trening idywidualny z trenerem a musze cos zjesc i nie mam pojecia co. zebym nie czula sie ciezko i zebym glodna nie byla ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
To zmienię delikatnie nazwę i przeniosę Ci ten temat do działu Odżywianie. Tam Ci lepiej doradzą.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
OK dziekuje bardzo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby zdobyć kondycję musisz aeroby trenować, jak sama mówisz masz dobry sprint, więc popracuj nad włókienkami czerwonymi by te 90 minut nie były taką katorgą.
Przed meczem - półtorej godziny albo i więcej zjedz posiłek ww-białkowy, chyba że czujesz się ciężko to wcześniej konsumuj.
Ogółem, dużo do poczytania masz jeśli chcesz coś zmienić.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 308
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
a przed treningami co najlepiej zjesc ? jedker16 akutat probowalam tak i na meczu bylam tak glodna ze malo nie zemdlalam. a nie gralam 90 minut tylko 2x po 30 minut. i juz po polowie bylam blada czulam pustke w brzuchu ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
wszystkie diety czytam od gory do dolu i normalnie ja nic nie rozumie. jakies obliczenia. ja jem co sie nawinie. jaki mam obiad to zjem x2. nie potrafie ulozyc zadnej diety bo jem wszystko i nie wiem od czego zaczac. za 2 tyg mam mecz ktory jest decydujacy dla mojej druzyny. a ja odgrywam w nim wazna role. Wydaje mi sie ze na moj wiek wzrost i wage mam problemy z fizjologia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zajrzyj w tematy dla początkujących w zbiorze linków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8297
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i masa

Następny temat

Ryż i Pierś z kurczaka?

WHEY premium