SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta co z nia nie tak?prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126


od 11 marca stosuje diete ''odchudzajaca''ktora polecila mi kolezanka.....waze 59 kg 162 cm wzrostu.Do tej pory nic nie schudlam i nic sie ze mna nie dzieje a to juz 2 tyg i powinno cos sie dziac....bardzo bym prosila o ocene diety albo zmienienie mi posilkow lub wogole jakos dostosowanie diety przy ktorej nie bede miala efektu jo jo i schudne do 55 kg

Płeć : Kobieta

Wiek : 22

Waga : 59

Wzrost : 162

Obwód klatki : 90

Obwód ramienia : 29

Obwód talii : 72

Obwód uda : 59

Obwód łydki : 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : BMI 22,48

Aktywność w ciągu dnia : siedzacy tryb pracy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : codziennie rano i wieczorem po 5 minut cwiczen brzuszki

Odżywianie : obecny zamiescilam w zalaczniku dieta od kolezanki

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej : pływanie,tenis ziemny,bieganie,rower

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : slimitin woman

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak jesli nie sa szkodliwe dla zdrowia

Stosowane wcześniej diety : 1,5 roku temu dieta norweska spadek 4 kg,po 2 miesiacach efekt jo-jo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
to jeszcze raz ja....od 15 dni robie A6W.Czytalam ze ona jest dobra na spalenie tluszczu i rozbudowanie miesni brzucha ale wpierw sie spala i stopniowo rozbudowywuje....ale jedna rzecz mnie niepokoi....zanim zaczelam robbic 6 to pod biustem jak sie schylalam to mialam wszystko ok tylko brzuszek wiekszy a od cwiczenia pod biustem zrobilo mi sie cosik takiego lekko twardego nie znam sie na tym ale obojetnie czy leze czy stoje i to macam to to czuje wydaje mi sie ze to jest miesien...ale na dole nic sie od tych 15 dni nie dzieje nie schudlam nawet 1 cm tylko mi sie ten miesien zrobil....ale nie ubolewam na tym tylko nad faktem ze teraz jak stoje czy siedze i sie schyle to robi mi sie pod biustem z tego jakby''oponka''czego wczesniej nie mialam badz jak siedze i wciagam brzuch to mam piersi ta oponke i brzuch:(i co ja mam teraz zrobic bo efekty to pewnie bedzie widac dopiero po ok miesiacu badz ponad...prosze o pomoc:(:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dieta do kitu

rano daj platki owsiane+jogurt naturalny+jajka
nastepnie do serka wiejskiego w kolejnym posilku dodaj pieczywo razowe,wywal cytryne i dorzuc warzyw
kolejny posilek daj np.ryz/kasze z kurczakiem
nastepny taki jak wczesniej na ostatni zarzuc twarog z oliwa i git
warzywa do kazdego posilku

daj sobie z 2000kcal nie jakies glodowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
a im wiecej kalorii tym bardziej sie nie tyje bo musze podkreslic ze nie mam mozliwosci byc aktywna osoba gdyz mam tryb pracy siedzacy i tylko kilka minut rano i wieczorem cwiczen to wszystko wiec nie mam jak ich spalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Zależy ile masz tego wysiłku i jak on wygląda.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wystarczy zarzucic 4-5tydzien bieganie wieczorami i po klopocie tylko trzeba chciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
albo rano jak nie masz czasu hiit

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
jedyne co to moge wieczorami bo pracuje i studiuje wieczorowo 3 razy kazdego tyg wiec z czasem to ciezko wiec w domu moge porobic co niego...albo rano przed praca ale ile tak mniej wiecej truchtem biegac??i przy jakiej diecie bo wiecie no ja naprawde wg tego co pisza za Boga nie bede potrafila sobie dobrac diety:(mowie powaznie bo sie nie znam na tym ani na proporcjach...tylko poprostu nie chce przytyc a moja aktywnosc jest niska ale nie dlatego ze nie chce:(tylko brak czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
20min wieczorem 20 min rano truchtu
spróbuj
jeśli zależy Ci na mięśniach ćwiczenia domowe z wł ciężarem ciała

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
nie nie ja chce przede wszystkim zgubic brzuszek i czytalam o tej 6 weidera czy jakos tak i chce tego sprobowac bo ogolnie ze sklonami nigdy problemu nie mialam ale czy moze to byc??no i ta dieta czytalam o tym ukladaniu itd i wyszlo mi dzienne zapotrzebowanie 1440 kcal...ale sama diety nie uloze:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Więc tak moja propozycja. Białko podciągnij w diecie do 120g. Kolejno tluszcze daj śmiało na 60g bo jest ich za mało. resztę zapotrzebowania węglowodany oblicz ile ich bedzie przy diecie 1500kcal.

Wrzuć najlepiej siłkę pod okiem instruktora tak by trening nie był z du...y 2x aero czy intterwały.

6 weidera z całym szacunkiem g,..... jak po treningu siłowym zrobisz brzuch 5-10 min wystraczy.

zapotrzebowaniem sie nie przejmuj liczy sie jakość posiłków także!@

modyfikuj diete

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126


byłam dzis u dietetyka dal mi bardzo zroznicowana diete 7 rodzaji sniadan,14 obiadow/kolacji,7 podwieczorkow....wg waszych wzorow przysiadlam i obliczylam jeszcze raz ile mam dziennego zapotrzebowania i wg wieku wagi cwiczen itd wyszlo mi ze 1380....ale kolega wyzej napisal zeby bylo do 120g bialka 60g tluszczu i weglowodany do ilosci mojego zapotrzebowania....ale zeby te pierwsze sie zgadzaly czyli bialko i tluszcz to dodalam do kazdego z posilkow jedna rzecz od siebie ale niestety wyszlo mi niecale 2000 kalorii dziennie a to dla mnie bardzo duzo bo przez cale zyccie tyle dziennie nie jadlam a kiedys cwiczylam i jadlam tyle ile spalalam i bylo dobrzea tu jest az o 600 kalorii wiecej wiec nie wiem jaka diete musze stosowac zeby schudnac i zeby wszystkie parametry bialka tluszczu i weglow sie zgadzaly na diete do 1400kalorii...zamieszczam przykladowy jadlospis na jeden dzien bo kazdy dzien jest inny wiec 7 nie bede zamieszczac.....jak mowie tam dodalam cos od siebie zeby bylo te 120 i 60 g:(:(ale ja to sie nie znam wiec pewnie cala diete zwalilam:(

Zmieniony przez - adusia89 w dniu 2011-03-25 13:59:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ''odchudzająca'' co z nia nie tak??prosze o pomoc

Następny temat

Pomoc z dieta MASA

WHEY premium