SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a masa...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Witam
Zaczne od tego iz mam 19 lat, okolo 170cm wzrostu i niecale 70kg wagi. Ostatnio chcialem zaczac trenowac MMA, ale doszedlem do wniosku ze za szybko mnie tam polamia, dlatego postawnowilem najpierw przybrac troche na wadze i zaprawic sie na silowni lecz poniewaz nie mam o tym pojecia pisze tutaj.

Tutaj tez nastepuje moje pytanie, jaka diete zastosowac zeby troche przytyc? Moze dokladniej, co brac pod uwage podczas jej ukladania, na ile posilkow ja rozlozyc, czy i jakie odzywki brac?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Po 1. ja bym na Twoim miejscu psozedl od razu na mma ( chociaz wydaje mi sie ze troche Ci sie pomylilo mozliwe ze idziesz na vale tudo albo cos w tym stylu bo mma nie mozna trenowac to sa zasady na ktorych sie walczy, ale to szczegol ) ,tak wiec ja bym poszeld i nie bal sie ze Cie polamia, trener nie da Ci od razu kingkongow zbeys z nim iwalczyl tylko znajdzie Ci zawodnikow w Twojej wadze

Po 2. Watpie zbeys wgl na poczatku walczyl o ile jest to jakis porzadny klub bedzie zapewne podzial na grupy ze wzgledu na staz i umiejetnosci i raczej na poczatku bedziesz robil technike itp.
Po 3. Masz pelno napisane o dietach w postach podwieszonych , Czytanie nie boli .

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Odżywki bierz tylko, jeżeli nie możesz zjeść normalnego posiłku.
Jedz około 5-6 posiłków dziennie, w każdym niech będzie pełnowartościowe białko i ww złożone, po treningu zwykle. Jedz dużo warzyw, pij oliwę z oliwek/olej lniany, jedz orzechy włosie [aby dostarczyć zdrowych tłuszczy]. Jedz około 2g białka/kmc, 6g ww/kmc [jeżeli jesteś ekto], 1.3g tłuszczy/kmc. Staraj się zachować między tłuszczami stosunek 1:1:1.
Nie wiemy o Tobie nic, więc dużo nie zrobimy
Poczytaj tematy podwieszone, wstaw dietę i wtedy ocenimy

Pozdro

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

tu masz wszystko poczytaj podlicz uliz miche i daj do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Aktualnie niektore kluby utozsamiaja sie jako treningi MMA Idz na MMA, nigdzie cie nie polamia a jak to klub ktory slynnie z mocnych treningow to mozesz byc lekko obity ale nie bez powodu ale raczej beda tylko zakwasy pojdz i sie przekonaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta mieszana - redukcja - ewentualne poprawki.

Następny temat

Trening mięśnie brzucha (FBW/HIIT/Aeroby)

WHEY premium