SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Lutz,a - niskowęglowodanowa....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
Czy nie zniszczy mej masy??? Jak ją przystosować do budowania masy? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w stosowaniu diaty niskowęglowodanowej w Kulturystyce??? Mam 172 cm wzrostu narazie na tej diecie [3 tygodnie]straciłem 5 kg. Z wagi 80 kg zszedłem do 75 kg, lecz nie mam zamiaru tracić mięśnia. Zbyt długo pracowałem na swą sylwetkę.. by to zaprzepaścić, jednakże interesuje mnie ten temat bo czas zastanowić się nad przyjmowaniem dużej ilości węglowodanów - CUKRZYCA! Dotychczas moja dieta oparta była na węglowodanach, białku i tłuszczach nienasyconych. Ta dieta to tłuszcze zwierzęce nasycone, białko i węglowodany [70 g dziennie]. Nadmieniam, że jestem drobnej kości i zawsze trudno było mi budować mięśnie. Pozdrawiam!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
Wielkie dzięki.. Myślę, że za jakiś m-c, dwa sam ocenię efektywność stosowania tej diety Narazie sobie ją odpowiednio układam. Dotychczas ładowałem się odżywkami [zero sterydów] i było całkiem nieźle choć wcale nie tanio Zobaczymy co wyniknie z tej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
tranu nie piłem NIGDY:) aile tego dodawać do diety??? i co z ta olivą??
Bo juz jestem całkiem zakręcony??
Przeciez to się zupełnie różni od tych proporcji które Podałeś na masę:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
Lecz ile dziennie tranu i olivy z olivek powinno się zastosowac w diecie?.. poza tym w/w dieta Lutz'a rózni się diametralnie od Zaproponowanej przez Ciebie [Robimy masę]diety wysokowęglowodanowej.. a to juz zmienia postać rzeczy.
Czy Jesteś zdania, że jest to alternatywa która przyniesie dobre rezultaty w budowie mięśni????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
wierz mi lut'z to taki oszolom ala kwachu ,porostu tran i oliwa z oliwek musi stanowic 50% tluszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
Zatem, Bądź tak miły i odeslij mnie do którejś z prawidłowych wypowiedzi wskazujących "zdrową" dietę jaką należy zastosować przy budowie masy mięśniowej, zakładając iż jestem ektomorfikiem. Czy jestes zdania, że na w/w dietach nie ma takiej możliwości by rozbudować mięśnie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jasne ze sie da ,poprostu poczytaj moj post ,tam masz wszystko o ukaldaniu diety niskoweglowdanowej na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1046
Lutz - ktorego nazwiska nawet nie umiesz napisac, diete niskoweglowodanowa bada/stosuje ok 50 lat. Ma teraz 92 czy 93 i na piechote wchodzi do mieszkania po schodach. Proponowalbym nieco wiecej szacunku - a jesli nie szacunku to przynajmniej tolerancji dla jego osoby. Poza tym -pomijajac religijno-metafizyczne wycieczki "dr Kwacha", nie mozna pominac, ze wspolczesne badania wykazuja, ze jego sposob odzywiania nie jest wcale taki oszolomowaty, jakby sie moglo wydawac.
a wracajac do pytan Marynarza - ksiazke Lutz uznalbym za idealna na rynku polskim gdyby nie jedna wada. nie mowi ona o zapotrzebowaniu kalorycznym. dieta niskoweglowodanowa opiera sie na podazy przede wszystkim tluszczu i bialka - a to bardzo dobrze chroni miesnie przed katabolizmem. jesli spozywasz odpowiednia ilosc B i T nie powinienes mimo redukcji poziomu % tkanki tluszczowej stracic masy miesniowej. byloby to sprzeczne z biochemia.
natomiast te agrumenty typu - trzeba jesc tran i oliwe z oliwek - czemu? - bo tak! - sa dobre dla weglowodanozercow. diety niskoww oparte na strachu przed tluszczem zwierzecym - a wiec "jadace" na tluszczach roslinnych i rybich sa nieco schizofreniczne.

narazie to tyle

pozd
WiRAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1046
Qazar - sorry ze na Ciebie najechalem - zle doczytalem i zmieniles avatara na jakiegos takiego bardziej hmmmm malo hetero :) - myslalem ze to jakis weglowodanowiec "mnie tu podskakuje" :) sie unioslem trochu :) masz u mnie kostke smalcu w ramach przeprosin

pozd
WiRAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ech wiraha, cosik chyba jestes nerwowy ,looz na posladki,primo jak sobie wyobrazasz zycie na samych tluszczach zwierzecych z pominieciem NNKT ,secundo ,kto mowil o ww ,w diecie masowej stosuje sie ich max 150g ,dalej ,jedziemy to ze on ma 92 lata i chodzi pos schodach to pikus moj dziadek ma 95lat i jest rzezbaizrem artysta i dalej rzebi w kamieniu,drzewie,brazie ,i jest pelon sprawny ,a jada bialy chleb ze smietana i cukrem tak ze to dla mnie zaden argument,po 4 ja czytalem ta ksiazke i nawet w tej ksiazce sa odwoalnai do kwacha,dieta oparta na tych samych zasadach(blednych) a z czego to wynika ,organizmowi sa potrzebne 2 niezbede kwasy tluszczowe o-3 i o-6 rownierz o-9 ale w stopniu mniejszym a nie dasz rady dostarczyc ich jedzac boczek i wolowine ,sam jestem zwolenikiem low-carb ale napewno nie opartego tylko na miesie bez NNKT ,jesli chesz wchodzic w poelmike to prosze bardzo ale wiedz jedno nie masz szans (mam wieksze dziala ) a klocic sie nie chce wiec eot
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MarWit

Następny temat

Proszę o parę kilogramów rady:)

WHEY premium