SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta niskowęglowodanowa do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49864 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Od ok 3 lat żywię sie niskowęglowodanowo. (przed tym okresem ważyłem o 40 kg więcej)

Aktualna
Waga 84
Wiek 27
Wzrost 187

Obecnie mało aktywny tryb życia. Jedynie w ciągu dnia przejde na piechotę od 6 do 10 kilometrów.
Nie mam żadnych problemów ze zdrowiem, nie tyję i nie chudne.

Link do spisu produktów które zjadłem w ciągu 3 ostatnich dni http://premier.ovh.org/grafika/jad.gif

Chodzi mi czy na dłuższą metę taki sposób żywienia będzie odpowiedni?(wydaję mi się że tak).
Co powiecie o produktach które zjadam - może coś zmienić?
Czy ktoś je w podobny sposób?

Wszelkie mięso i wędliny są produkcji domowej.

Z góry dzięki za opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4520 Napisanych postów 66758 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 697172
Jakis konkretny cel tej diety jest? Zamien ser na chudy lub poltlusty a zwieksz ilosc tluszczu jednonienasyconego w diecie (oliwa z oliwek), jadaj wiecej warzyw, nie przesadzaj z serem plesniowym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49864 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
cel ? hmm... być zdrowym. A czmu nie przesadzać z serem pleśniowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4520 Napisanych postów 66758 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 697172
Plesn w duzych ilosciach jest rakotworcza.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 jaj po treningu

Następny temat

Środki wzmacniające stawy i tkankę łączną

injelly