SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Low Carb - do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
zapotrzebowanie coś okolo 3200 Kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
No to startuj tak z 2800-2900 i potem obniżaj, jeśli przestaniesz chudnąć. Mierz wymiary i patrz jak wyglądasz w lustrze, bo waga lubi się często wahać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
kocio2009
cala ta dieta jest beznadziejna. na LC spokojnie mozna wrzucac tluste mięcha, ryby. majonezu za duzo- w ogole bym go wywalila. skup sie na tluszczach z oliwy, lnianego, tranu, mies, orzechow, nasion, oleju kokosowego, etc..

czyli co mówisz ta dietka to klapa? zacząc wszystko od nowa czy może pomogłabyś mi pozamieniać jakoś to wszystko żeby było dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie przesadzajmy, mięso (zgodnie z bilansem) możesz zamienić na tłustsze (wtedy będziesz go jadł mniej, obniżysz tym samym białko). O tłuszczach pisałem, żebyś zamieniał, bo same zwierzęce + oliwa to wypada słabo( Kocio Ci napisała dobre źródła tłuszczu). Majonez faktycznie dobrze by było wywalić, albo chociaż ograniczyć, bo za dużo go jest.

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2012-11-02 12:06:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
tłustsze mięso to np jakie? cos pokombinuje z tym. czyli co morał taki:
-ograniczyć bądź wyrzucić majonez
-kurczaka ograniczyć także bądź zamienić go z tłustym mięsem
-urozmaicić spożywane warzywa
-pozyskać tłuszcze nie tylko z majonezu i oliwy z oliwek a także z innych źródeł takich jakie wymieniła kocio
słuszne wnioski wyciągnąłem hehe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Tak, tłuste mięso to choćby wieprzowina, część wołowiny, ale najlepsze będą tłuste ryby. Poszukaj w tabelach kalorycznych co i jak. Generalnie dieta powinna być urozmaicona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kocio2009 - masz super podpis

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
mam taki problem z pierwszym posilkiem w dniu gdyż po sniadaniu odrazu robie trening i teraz tak chciałem rano zjesc 80 g platkow owsianych plus 3 cale jaja ale te jaja dostarczaja lacznie z platkami 21 g tłuszczu a slyszalem ze na low carb odradza sie tłuszcze w posilku okolotreningowym i co teraz ? czym moglbym zastapic te białka odrazu mowie ze niechce z rana jesc białka w prochu bo białko w prochu bede przyjmował po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
ułożyłem coś nowego zerknijcie
link do dietki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Tunę zamień na świeża rybę
Skoro masz zapotrzebowanie 3200kcal to ustaw z początku w diecie właśnie na tyle i obserwuj efekty. Sama zmiana rodzaju pokarmu może spowodować poprawę sylwetki

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amarantus - zboże XXI wieku - kilka pytań

Następny temat

Grill Elektryczny Foreman

WHEY premium