SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 727

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

86

Wzrost

195

Staż treningowy

3 mies

Obwód pasa

93

Obwód klatki piersiowej

94

Obwód uda

57

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

zaczynam biegać

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

szkoła od 8 do 15

Stan zdrowia

ok

Preferowane formy aktywności fizycznej

barak

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nie

Wrażliwość na stymulanty

nie

Możliwosci finansowe

w rosądn

Cel/problem/opis

Spalenie tłuszczu i wyrobienie fajnej sylwetki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Witam mam na imię Bartek mam 18 lat i od zawsze miałem problem z moją masą i sylwetką ale rok temu postanowiłem wziąć się za siebie i zrzuciłem prawie 20kg obecnie ważę 86kg i na siłownie chodzę ok 3 mieś. Widać jakieś efekty lecz nie duże ćwiczę 5 dni w tyg. Mam problem z tłuszczykiem na całym ciele są miejsca gdzie jest go więcej i mniej. W necie czytałem że dieta to ok 60% sukcesu. I tutaj kieruję do was prośbę czy pomógł by mi ktoś ułożyć dietę odpowiednią dla mnie ? Chcę zrzucić tłuszcz i zastąpić go mięśniami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
witam, na forum pomagamy ulozyc diete, ale nie robimy tego za autora tematu, wiec musisz wlozyc troche wysilku i minimum rozpisac jakis szkielet diety bysmy mogli popracowac dalej, zerknij w posty podwieszone
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
A mógł byś mi mógł przybliżyć co ma znajdować się się w tych posiłkach? chodzi mi o białko węglowodany itp planuje zrobić ok 5 posiłków ? czytałem te artykuły która mi podałeś dieta na masę to chyba nie będę palił tłuszczu tylko nabierał masy ? a dieta na redukcje to znowu masa spada a mi chodzi żeby utrzymać taką wagę albo zwiększyć lekko do 87-88kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

a cel sam ustalasz, albo masa albo redukcja, albo pozostajesz na 0 zapotrzebowaniu kalorycznym i "rzeźbisz"

Zmieniony przez - peepeek w dniu 2013-09-05 16:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Znalazłem taką przykładową dietę na 6 posiłków i czy ktoś mógł napisać ile mniej więcej w kazdym posłku znajdować sie białka wegli tłuszczy itp ?

Zmieniony przez - ENYCE w dniu 2013-09-05 17:12:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Witam popatrzyłem na te linki które mi poleciliście i również troszkę poczytałem ze dieta na masę bo taką też wybrałem dla mnie musi mieć ok 3700 kalorii. Znalazłem też przykładową dietę i myślę, że ona będzie odpowiednia dla mnie tylko teraz dobrać ilość :/ co o niej sądzicie ?

Posiłek 1 7:00
Owsianka na mleku z białym serkiem + odrobina oliwy lub zamiast mleka 2 jaja
Posiłek 2 11:00
Ser biały + chleb razowy
Posiłek 3 14:00
Ser biały + chleb razowy
Posiłek 4 17;00
Kasza oliwa mięso schab wiepszowy lub piers kurcaka
Po treningu woda miodem ok. 40g miodu
Posiłek 5 po treningu
Ryż ser biały , orzechy
Posiłek 6
Ser biały oliwa mleko


Zmieniony przez - ENYCE w dniu 2013-09-05 20:37:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps

Następny temat

Ćwiczenia w dni nie treningowe.

WHEY premium