SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Witam serdecznie. Mam prośbę związaną z dietą. Jestem wegetarianką i nie wiem co jeść i w jakich ilościach, żebym była zdrowa i żeby to było odpowiednie dla mojego stylu życia. Ważę 55 kg przy 170 cm wzrostu, ale moje ciało jest mało jędrne i nieumięśnione. Dlatego staram się ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu - najpierw ćwiczenia wzmacniające potem orbitrek. Z dietą nie daję sobie rady, wiem, że odżywiam się niewłaściwie. Albo jem za dużo albo w ogóle. Stąd też kiepskie rezultaty treningu. Gdyby ktoś potrafił mi pomóc, byłabym bardzo wdzięczna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj posty podwieszone skorzystaj z wyszukiwarki tam wszystko znajdziesz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=4285&x] tu coś jest podwieszone było ale wpisz w "szukaj" wegetarianizm na pewno coś znajdziesz, ja Ci nie pomoge bo dla mnie dzień bez mięsa to dzień stracony pozatym uważam że nie jest za zdrowe takie odzywanie ale to moje zdanie
I wypełnij profil bardzo to pomoże tym który się znają na wegeterianizmie.
I rada na przyszłość jak robisz posta to w temacie staraj się napisać coś więcej, założe się gdyby było napisane np, dieta dla wegeteriana ktoś kto się interesuje tym zaraz by sie odezwał

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Dziękuję bardzo za odzew. Właśnie zabieram się do czytania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA RZEŹBĘ, JAKIE WARTOŚCI?

Następny temat

Twoj JADLOSPIS

WHEY premium