SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, trening + thermo speed, Prosze rade, Pomoc!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
Witam,
Na forum znalazlem taki watek nt. diety ktory by mi odpowiadal:
I posilek godz.6:30 - płatki owsiane + jogurt naturalny + rodzynki + jajko

II posiłek godz. 9:30-10:00 - chle razowy + szynka z indyka itp. + warzywa na kanapke (papryka,pomidor, ogórek)

III posiłek przed treningiem godz. 19:00 - pierś z kurczaka lub jakas ryba + ryz/kasza gryczana + warzywa

IV posiłek po treningu - ser biały lub serek wiejski - warzywo
(pomidor) + 2 łyżki stołowe oliwy z oliwek


Czy tego rodzaju dieta przy wadze ok 93kg i wzroscie 178 cm jest dostatecznie dobrana? Od wczoraj zaczalem chodzic na silownie i zamierzam robic to 5 dni w tygodniu tj. od pn. do pt. oraz po treningu silowym ok 20min wysilku aero tj. bieganie. W soboty 30 min basenu. Dodam ze kupiłem thermo speed Olimp i w sklepie powiedziano mi abym 1-sza tabletke wzial 30 minut przed sniadaniem i 2-ga przed samym treningiem.. Czy zda to sprawdzian ? Jak uwazacie czy przy tak ułożonej diecie oraz przy tym rodzaju treningu moge liczyc na dobre efekty (szybkie?). Z góry dziekuje za opinie, ewentualne rady i pomoc.

ps. czy znalazby sie ktos kto moglby mi rozpisac plan cwiczen na kazdy dzien tygodnia tj pn-pt. bo jestem w tym calkowicie ciemny. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
nie za dobra ta dieta wg mnie , lepiej ułóż sam pod siebie a nie kopiuj czyjeś - a co do niej to w posiłku potrenongowym nie masz węglowodanów a rano i potreningu są najbardziej potrzebne , dodaj posiłek potreningowy.Tłuszczy tam mało ogólnie warzyw prawie wcale. Pzedewszystkim to musisz policzyć zapotrzebowanie swoje

Musisz sie nauczyć zdrowego odzywiania , bo jeśli wrócisz do starych nawyków zywieniowych to to tłuszcz tez powróci.

Co do treningu to masz od tego dział , daj jakiś FBW 3x w tygodniu pon śr piąt , w dni nietreningowe aeroby/HIITy poczytaj sobie

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-10-19 11:44:46

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
a gdzie móglbym policzyc swoje zapotrzebowanie....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
posty podwieszone ( zbiór linków działu odchudzanie ) albo łatwiej ściągnąć dziennik posiłków vitalmax

http://www.darkthorn.republika.pl/

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-10-19 14:33:06

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta sprawdzenie

Następny temat

Pomóżcie ułożyć dietę na masę

WHEY premium