SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dibencozide- raporcik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1160
Chciałem przedstawić raport o Dibencozide, koenzymie wit.B12.

Na siłownię chodzę od ponad roku, bardzo dużo pływam. Dietę mam ułożoną, może nie najlepszą, ale obliczyłem że średnio w ciągu dnia jem ok. 100 g białka (trochę mało). Cały czas trenowałem "na sucho" (tzn bez odżywek). Ostatnio chciałem trochę masy dorobić, więc poszedłem do sklepu z odzywami. Facet polecał gainery, ale mialem bardzo malo sianka, wiec od niechcenia kupilem Dibencozide Magnum.

Stosuję od 2 tygodni, trenuje tak jak zawsze. I co sie okazało, w ciągu tych 2 tyg. obwod w ramieniu zwiekszył sie o 0,7 cm! Pomiary wykonywałem rano, po przebudzeniu. Może waga też mi troche poszła w gore, ale nie sprawdzałem. Z pewnościa jadłem więcej- jestem w miarę szczupły- 186cm, 72 kg i być może miałem jakieś braki tej witaminy.


Czytałem wiele negatywnych opinii o DM; ze to jest zwykla wit. B12, ze zwieksza tylko łaknienie, itp. Ale nie zmienia to faktu że (przynajmniej u mnie) efekty są. Diety nie zmieniałem, trenowałem tyle co zawsze. Oczywiście nie zmienia to również faktu, że być może stosowanie zwyklej B12 przyniosło by podobne skutkki. Średnio brałem 2 kaps. dziennie- rano i po południu.

Celem tego tematu jest również fakt, że bardzo wiele zależy od człowieka, jaką ma przemianę materii, itp., i sądzę że na każdego człowieka działanie danego suplementu może być różne, dlatego skrajne generalizowanie, jakie działanie ma dany suplement (co wyczytałem np. w wielu postachna temat DM) jest bez sensu. Pozdrawiam.

The Force is my ally.
IRONMAN-TRIATHLON.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
mozliwe jest ze bardziej nawodnione komorki masz i dlatego ci sie zwiekrzyl obwod ramienia - prawie 1cm w 2 tygodnie ? no ciezko mi w to uwierzyc....zwlaszcza ze cwiczysz juz rok i raczej postepy nie sa juz tak oszalamiajace z pewnoscia jak na poczatku.

Masz diete 100g bialka ? wazysz 50kg tak ? jesli nie to masz wielkie NIC a nie diete - wez sie zastanow nad tym co napisales

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1160
waże ponad 70 a nie 50- jak napisałes

The Force is my ally.
IRONMAN-TRIATHLON.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No to slabo stoisz z ta dieta - bo malo bialka przedewszystkim to raz, ciekawe jak reszta skladnikow

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1160
z dieta stoje moze slabo, ale w temacie chodzi mi o dzialanie dibencozidu, wiec delikatnie mówiąc odwal sie od mojej diety

The Force is my ally.
IRONMAN-TRIATHLON.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Ja tez obstaje za tym ze DM daje rade mimo ze wiekszosc jest przeciwko, dobrze miec kogos po swoejje stroniepozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
od zyzia to ty sie sam odwal doradza ci ze masz zla diete a ty tak na niego a co do DM ja jakos nie jestem do tego przekonany moze na ciebie dziala ale ja juz mowie ja tego nie bralem bral kumpel bo tak jak ty nie mial zbytnio floty wiec to zakupil diete mial srednia i tez cwiczyl ponad rok a efekty ....

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Heh chlopcze odnoszac sie do mnie w ten sposob pokazujesz jak bardzo jestes rozwiniety intelektualnie, widac ze wlasnie tak ->

A 0.7 w 2 tygodnie to ewenement z ciebie - mowie ci ze widocznie wieksze poklady glikogenu - co za tym idzie wieksze nawodnienie komorek miesniowych co z kolei prowadzi do wzrostu obwodu ramienia
No chyba ze jestes mutantem to wtedy rozumiem
A 100g bialka to niemowleta wciagaja codziennie zeby miesnie rosly a nie czlowiek ktory cwiczy - smieszny jestes pod wzgledem "Biore dibena, nie mam diety, odwal sie od niej ... bo bez niej tez sie da wszystko zrobic....bo DM dziala" HAHAHHAHA
Ciekawe kiedy wezmiesz 10 mety i powiesz ze cie wy***alo

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Ej co wy chcecie od chlopaka, na nikogo nie najechal, a to ze ma slabą diete i nie chce sluchac rad to juz jego problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2908
także nie rozumiem dlaczego naskoczyliście na chłopaka.

Ja zakupiłem dibeconzide dziś pierwszy dzień stusuje ten suplement i chciałbym sie dowiedzieć ile łykać tych kapsułek( i o jakich porach)

life's a bitch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Naskoczylismy ? to on kazal mi sie odwalic - takim tonem to do kolegow niech sie zwraca - a fakt to ze nie ma diety jego problem ale nie usprawiedliwia jego "odwal sie" w stosunku do mnie. wiec sorry probuje mu cos uzmyslowic - a on to ma gleboko w dupie wiec po co wogole zajmuje nam czas ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakich porach brac massa xxl??

Następny temat

skąd glukozamine?

WHEY premium