SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dendrobium

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
witam 30 lat 99kg 188cm

stosowalem kiedys produkt Gaspari Detonate na wycinke
zrobilem na nim cuda niestety teraz jest wycofany ze sprzedazy
chcialem sie zapytac jaki srodek zastepczy zawiera dwa kluczowe skladniki:
Dendrobium i B-Phenylethylamine HCL

mysle ze ktorys z tych srodkow sprawil ze calkowicie wylaczyl mi sie apetyt co spowodowalo super wyniki; musi byc cos na rynku co zawiera te skladniki; cena nie gra roli
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6353
Słabo szukałeś :) znalazłem w pewnym sklepie ale nie wiem czy tu wolno linki dawać, na abcsuplement mają ale nie mam pojęcia co to za sklep
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
baszek jak masz jakis link to kopsnij mi na priva prosze

zreszta nie szukam detonate tylko zamiennika
podaj nazwe zamiennika to jest legalne

Zmieniony przez - duckland w dniu 2014-02-21 08:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Cud Detonate nie polegał na w/w składnikach, tylko na dosypce metamfetaminy którą wykryto w składzie, dlatego produkt został całkowicie wycofany ze sprzedaży legalnej nie tylko w polsce ale i USA i EU. Ja aktualnie lece VPX meltdown, i mi się podoba działanie, duże pobudzenie, dobra potliwość na treningu i mega motywacja i skupienie, mimo deficytu i vlc diety to ciężary lecą wciąż takie jak normalnie na masie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko na noc - pomoc w wyborze

Następny temat

mono+jabłczan+SFD PURE BETA ALANINE

WHEY premium