SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na noc - pomoc w wyborze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
Cześć, jak w temacie :)
Potrzebuję uzupełnić codzienną dietę w większą ilość białka . Braki uzupełniałbym najczęściej na wieczór ( około 23 ), ponieważ po 21, mam zakaz wjazdu do kuchni :D.

Co byście mi polecili? Myślałem o kazeinie, ale nie mam pojęcia jakiej firmy ( jestem otwarty również na inne propozycje ). W sieci jest tego cała masa i przyznam, że ciężko mi coś wybrać.

Dodam, że jestem ektomorfikiem Waga 73kg, Wzrost 183, Wiek 22 jeżeli ma to jakieś znaczenie. Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
Trec Casein 100.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
Dzięki, próbował ktoś smaku BANANA-STRAWBERRY z trec'a? Daje rade to wypić z wodą na luzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24435
smak kwestia gustu ale chyba lepiej będzie kupić samą wanilię lub jakąś odmiane czekoladowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
arturro01
smak kwestia gustu ale chyba lepiej będzie kupić samą wanilię lub jakąś odmiane czekoladowych


Sytuacja wygląda tak, że przez mleko i różne czekoladowe rzeczy prawdopodobnie wysypuje mnie na twarzy ( przynajmniej tak powiedziała moja dermatolog ). Dlatego chciałem spróbować czegoś owocowego. Nie wiem też jak się ma czekolada do wanilii :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Truskawka z Trecka była w miare ok z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Micelar Casein z Hi-Teca sprawdza się dobrze . Stosuję sam do białko i moge śmiało polecić bo cena/jakość idzie na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jaki masz smak i jak wrażenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Czekoladowy obecnie i nie zawodzi .. Nie jest słodki , konsystencja dobra nie trzeba machać szeikiem nie wiadomo ile żeby rozrobić .. Jest to kolejny zakup mój i chyba pozostanę już przy tym białku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24435
pamietaj że to nie jest micelarna jak nazwa wskazuje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl a pobyt w szpitalu

Następny temat

Dendrobium

WHEY premium