SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deksel // Dzienik // W drodze do celu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
Witam!
Mam na imię Damian, chodzę do 4 kalsy technikum także mam 19lat.
Na silownie chodziłem już kiedyś, jednak po roku odpuściłem sobie ( to był blad ale mniejsza ). Aktualnie moim celem jest poprawienei swojej kondycji oraz wyglądu wizualnego z racji sporego przytycia w ostatnim czasie. W przyszłym roku mam zamiar jakoś zdać maturę i złożyć podanie do policji.
Dziennik zakładam ze względu na fakt iż mam duże plany i chcę być dodatkowo motywowany przez was jak i przez fakt że muszę coś tu pisać :)

Dieta:
Nie mam zamiaru stosować się do jakiś restrykcji. Postaram się jeść odpowiednie ilości białka itd., ale wedle gustu. Wiem może to i złe, ale nikt nie mówił że życie jest dobre xD

Data urodzenia: listopad 1991
Staż: brak
Suple: żadne

Wymiary:

Wzrost:172cm
Waga:73kg
Pas:87
Biceps:34
Klata:96
Udo:57
Osiągnięcia siłowe: nie znane

Aktualnie przez 6 miesięcy planuje trening FBW

Mój tydzien:

Poniedziałek: Regeneracja po ciężkim weekendzie
Wtorek: Silownia
Środa: Regeneracja
Czwartek: Siłownia
Piątek: Regeneracja
Sobota: Silownia+basen
Niedziela: Silownia+basen

W najblizszych dniach postaram sie wrzucic jakies foto
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
SOBOTA:

Dzis troszke mi sie przysnelo i wstalem dopiero o 10, takze odrazu byl posilek przed treningowy

Ryz z runczykiem oliwa z oliwek surowka

Po treningu banan makaron dwujajeczny ser bialy

Nastepnie w planach mam wszamac jeszcze dzis :

Pare kromek chleba pelnoziarnistego z wedlinka i serem gouda
oraz jakies warzywko ew owoc

Nastepnie jakies jajo z chlebkiem cos jeszcze do tego dodam ale nie wiem narazie co:)

I posilek przed snem tradycyjnie twarog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wrzuć również plan treningowy i swój jadłospis, pewnie da się sporo poprawić bez wprowadzania drastycznych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
Nie mam jako takiego jadlospisu. A plan treningowy maja w teczce na silowni do ktorej uczeszczam, jak bede tam to zrobie foto czy cos i wtedy pokaze. A jadlospis to staram sie jesc +/- to co trzeba i napewno malo ale czesto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie wiesz co jesz?

Bez rozsądnej diety nie licz na efekty w postaci utraty tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
Wiekszosc posilkow to sery, aktualnie od niedzieli nie jem slodyczy wczesniej jadlem i to casem sporo:P
Na sniadanie zwykle 2 kromki chleba pelnoziarnistego z serem, wedlina jakies warzywo do tego typu pomidor ogorek
2 sniadanie kanapki w szkole z serem zazwyczaj
3 obiad to roznie bywa czasem ziemniaki z miesem surowka czasem ryz z serem na szybko
itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wybacz ale na kanapkach i ryżu z serem kariery nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
Kariery nikt tu robic nie chce, chce dla siebie cos zrobic a nie dla nikogo innego i nie chce wygladac jak ala "koks" Nie o to mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aktualnie moim celem jest poprawienei swojej kondycji oraz wyglądu wizualnego z racji sporego przytycia w ostatnim czasie.

Odniosłem się do tego cytatu. Dieta to podstawa. Ty nie masz tej podstawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
Zobaczymy jak to bedzie, juz kilo schudlem jak to nie poskutkuje to beda ostrzejsze restrykcje.
A tak serio to jestem leniwy i dlatego brakd iety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zobaczymy jak to bedzie, juz kilo schudlem jak to nie poskutkuje to beda ostrzejsze restrykcje.

Jesz za mało i byle co, do tego zacząłeś ćwiczyć więc waga leci. Pewnie głównie reszta mięśni bo organizm spala je z braku koniecznych substancji odżywczych w diecie.

Nie masz nadwagi więc nie powinieneś chudnąć tylko zmienić proporcje ciała.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-11-10 21:00:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
"A tak serio to jestem leniwy i dlatego brakd iety"

to po co się bierzesz za dziennik i treningi? to nie jest dla leni

Jak Ci ktoś doświadczony doradza i próbuje nakierować na właściwą drogę, to wykrzesaj z siebie trochę więcej chęci i działaj poprawnie

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny, proszę o pomoc

Następny temat

brzuszki, nożyce etc.

WHEY premium