SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiut 2010

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
ogladajac mecz pasjonuje sie pieknem pilki noznej:) nie oceniam zawodnikow bo sam od nich nie jestem lepszy, a oceniac powinni CI ktorzy wlasnie sa lepsi/madrzejsi/maja wieksze wiedze.

Z kolei TY pewnie siedzisz i sie wydzierasz ze zrobilbys wszystko lepiej szybciej i ladniej

W sumie szkoda zaglebiac sie w ta dyskusje bo nie ma to sensu
Kibicuje MAtiemu bo to swietny talent:)


Zmieniony przez - bastekkk w dniu 2010-03-27 17:34:54

Zmieniony przez - bastekkk w dniu 2010-03-27 17:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
dobra, moze pominmy temat gosci, ktorzy tam sie nie powinni znalezc, a zajmijmy sie tymi, ktorzy bez watpienia wlozyli kawal pracy i serca w przygotowania i zrobili dobra forme? bo to jest temat rzeka, jeden skrytykuje, 10 innych do*******i ad personam i dyskusja konczy sie slynnym internetowym stwierdzeniem "jak nie jestes lepszy to nie krytykuj", ktorego *****izm widac, gdy wezmiemy jego pewien szczegolny przypadek: "nie krytykuj krytyki innych, gdy nie potrafisz sam lepiej krytykowac". niestety nie kazdy widzi wewnetrznej sprzecznosci tego sformulowania, takze mozemy tak debatowac to usranej smierci.





moim zdaniem to jest pudlo w 75. ktos sie zgadza? :D

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
albo moze faktycznie odpuscmy ta dyskusje

Zmieniony przez - K_u_b_u_ś w dniu 2010-03-27 17:41:32

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Może te zawody to nie MP ale jeśli debiuty w niektórych przypadkach to wyjście na scene i "reprezentowanie" sylwetki gorszej niż moja to wg mnie takie osoby nie powinny być dopuszczane do startu.
Zaraz ktoś wyskoczy z tekstem dlaczego sam nie startuje tylko krytykuje innych itp itp. Każdy z nas ma prawo napisać co mu się podoba a co nie. Fakt że przygotowanie w większości przypadków to masa pracy i pieniędzy ale jeśli ktoś gra w szachy i chce startować na debiutach kulturystycznych niech zostanie przy szachach.
Na koniec mojego wywodu fotka zawodnika z numerem 33 pomimo tego że jest to fitnes gimnastyczne sylwetka jest również ważna co potwierrdzają panowie stojący obok niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
na scenie zawodnicy wyglądają na mniejszych ale to nie wyklucza samokrytyki z ich strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3453
Numer 33 się zawstydził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468





Jak na debiutanta bardzo dobrze jak na zrobione wielkie halo wkoło to chyba nie :)


Zmieniony przez - Pawcio81r w dniu 2010-03-27 18:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
tak jak powiedziałem , góra okej ale nogi pozostawiają do zyczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
hah
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

scR nagrodzony za aktywność!

Następny temat

Stan McQuay

WHEY premium