SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiut 2010

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
jak na żywo chłopaki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To że Mateusz wygra nie było takie pewne.

Byłem, widziałem i stawiałem na Tomka Lecha, jak dla mnie wyglądał lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
Tez bylem widzialem, z bliska lepiej lech wyglądał, natomiast na scenie lepiej prezentowal sie burdzy

Zmieniony przez - hator w dniu 2010-03-27 23:48:47

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
czuje +10 stron zażartego flejmu na temat werdyktu z teoriami spiskowymi w tle.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lech lepsze proporcje, gęstość, ubicie/ Burdzy wiekszy.

Pewnie róznica max 3,4pkt.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-03-28 00:34:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12567
Burdzy zapowiedziany był przez spikera jako gwiazda prasy branżowej i wielka nadzieja białych

Piepsze turków kocham Pruszków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
ahh ta polska zazdrosc niektorych

malo kto patrzy ile wysiklu kasy nerwow sie w to wklada ale coz nie bede dalej sie rozpisywal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
Niema nad czm się rozwodzić każdy z nich mogł zostać zwycięscą...

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Połowa ludzi niech się zastanowi co pisze. Pojęcia o tym sporcie nie mają a mądrzą się strasznie(chodzi mi o gadki sprzed kilku stron). Zdjęcia ze sceny to nie zdjęcia z chaty gdzie ustawiasz sobie światło i stoisz blisko aparatu.
Zobaczcie sobie fotki na animalu jak wyglądał np. użytkownik Sadkos(startował do 75kg, fotki na 17 str jego tematu) i jak wyglądał na scenie.
Gdy dał te fotki z animala do galerii na sfd do 3/4 forum by się go pytało jak ćwiczy biceps albo klatkę i w dzień w dzień pieściliby pingwina przy tych fotkach. A na scenie już tak wspaniale to nie wygląda.
Więc niech te pare osób gadających że poziom np. w klasykach strasznie niski i że wyglądają jakby nie ćwiczyli, dają se siana...

Co do samych zawodów też bardziej mi sie podobała sylwetka "Papaja" a nie Mateusza Burdzego. Jednak już przed debiutami wiedziałem jak to będzie wyglądać

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2010-03-28 09:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
Burdzy dobry i zasłużenie 1st i open
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

scR nagrodzony za aktywność!

Następny temat

Stan McQuay

WHEY premium