SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawki HCG podczas długiego cyklu na testosteronie enantat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Z artu wynika że optymalną dawką w moim przypadku jest 1500 UI tygodniowo, czy mam to wbić jednorazowo czy rozbić na 3x tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
-Jeżeli pacjent nie planuje potomstwa, to aby utrzymać prawidłową wielkość jąder, należy do terapii testosteronem dodać hCG w dawce 1500 IU tygodniowo. Alternatywą jest cykliczne podawanie testosteronu przez 6 miesięcy, a następnie przerwanie terapii na 4 tygodnie i podawanie hCG w dawce 3000 IU co 2. dzień.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Dawka 1500 IU tygodniowo rozbita na 3x500 UI czy jednorazowo 1500 UI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mozesz dawac przez caly cykl mala dawke np 250 2xxweek albo co pare tyg 4-6 2x2500e3d czy 3x1666e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Z artu wynikają moim zdaniem dwie rzeczy. Można bić 250mg 3x w tygodniu lub raz w tygodniu 1500. Czyli nie jak wielu zaleca raz na 4-6 tygodni. A że lepiej jak już dawać cokolwiek to dawać najmnijejszą skuteczną dawkę to odpowiedź nasuwa mi się sama - 3x week po 250.

Swoją drogą 500mg testa to jest bomba nie trt. Badałeś estradiol, przy tej ilości testa dziwne żeby był w normie. Trzymaj go w normie, bo pojedziesz prostatę a jeszcze dodajesz dodatkowo dht w postaci provironu a dht + wysoki estradiol dla prostaty mało komfortowo. Proviron nie zbije ci estradiolu ani nie utrzyma go w ryzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Nie robiłem badań estradiolu, uznałem że skoro nie czuję swędzenia sutków ani mnie nie zalewa wszystko jest ok... Ok masz rację powinienem to sprawdzić. Badałem tylko poziom testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Mam lekko podniesione ciśnienie czyli może to byc od nadwyżki estro. No widzisz, człowiek uczy się przez całe życie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Jak już masz objawy typu swędzenie to jest czas na działanie ratunkowe a masz zadbać prewencyjnie. Masz 46 lat trzymaj estradiol pod górną normą lub niżej jeśli będzie ci samopoczucie i libido, stawy grać. Warto oprócz estradiolu zrobić PSA i USG jamy brzusznej na którym dostaniesz też opis prostaty. Będziesz wiedział czy ci nie rośnie z czasem na kombo dht z testem.

O ciśnienie czyli nerki i serce też zadbaj jeśli masz zamiar lecieć testa długoterminowo to jakieś ACE powinieneś od lekarza wydębić bez dwóch zdań.


Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-03-16 13:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
To może odpuścić sobie ten proviron jednak? Mam w rezerwie tamoxifen i arimidex, co do arimidexu bo czytalem różne opinie, jak brać w razie potrzeby jeżeli estro okaże się zbyt wysokie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Jak okaże się zbyt wysokie to wkleisz badania i pomożemy dobrać dawkę żeby utrzymać we widełkach.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna a wydolność

Następny temat

pierwszy cykl rapidfast rekompozycja 7-8 tyg prosze o opinie i porady

WHEY premium