SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawki HCG podczas długiego cyklu na testosteronie enantat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Jakiego wbijasz Arek teścia, bo ja mam w ampułkach po 1ml 250mg więc jednorazowa dawka zawsze u mnie musi być te 250. Na początku chciałem kupić w butlach o pojemności 10 ml ale wybrłem ampułki bo uznałem że w ampułkach jest pewniejszy towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czuje stawy, kolana, lokcie, gdy uzywam za duzych ciezarow, dlatego cwicze mniejszymi, ale wiecej powtorzen i wolniejsze ruchy. O libido wspomnialem tak na marginesie, chodzilo mi o to, ze takie dawki mi wystarczaja na samopoczucie.
Ja tez mam fiolki po 1 ml (Balkan). Zaciagam cala fiolke do pompki 2ml, zmiana igly i wbijam polowe, a reszte zostamiam w pompce z igla, ktora wbijalem, ale juz nie ruszam tloczkiem, zeby nie bylo dostepu powietrza, w czwartek zmieniam igle nie ruszajac tloczkiem przed zdjeciem starej igly, a wiec minimalna ilosc towaru sie marnuje, moze to nie jest potrzebne, ale tak robie. Raz zostawilem w pompce z gumowym tloczkiew i zmienilo barwe, wiec juz zostawiam tylko z plastikowym tloczkiem, ale niektorzy zostawiaja z gumowym i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Troch,e było by mi ciężko robiąc zastrzyk w tyłek wbić dokładną odmierzoną ilość... próbowałem w udo, ale za każdym razem trafiałem w żyłę, więc teraz wbijam tylko w tyłek. Czyli nic z towarem się nie stanie jak zostawie w strzykawce? Mam też Balkana i mam Galenike, z tym że po wbiciu Balkana boli mnie tyłek przez następne dwa dni, a jak wbijam Galenike to nie ma tego problemu, czy tez u Ciebie Balkan jest bolesny?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko w uda, dopiero 22 strzaly,ale nigdy nie zaciagnalem krwi. Raz przy wbijaniu w cos trafilem, bo zabolalo, ale wyjalem, nowa igla i poszlo obok :) Po strzale doslownie kropelka krwi i to nie zawsze. Wbijam roznie, raz w bok, raz w przod uda. Najwiecej zyl jest od wewnetrznej strony. U mnie niektore zyly na udach widac, ale zobacz w google uklad krwionosny. Kika razy bolalo na drugi dzien, ale z wiw igly,lub techniki wbijania, bo z tej samej fiolki, a np poniedzialkowy bolal, a czwartkowy nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
morose
Na początku chciałem kupić w butlach o pojemności 10 ml ale wybrłem ampułki bo uznałem że w ampułkach jest pewniejszy towar.

Rozwinies mysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
morose
Na początku chciałem kupić w butlach o pojemności 10 ml ale wybrłem ampułki bo uznałem że w ampułkach jest pewniejszy towar.

Rozwinies mysl?

Moze ja, bo tez tak mysle ;) Te duze mozna kupic puste i tanim kosztem napelnic,wiec latwiej o walek, a te male juz nie tak latwo.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-03-17 14:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Dokładnie, fiolki iniekcyjne (butle) takie po 10 ml bez problemu można zamówić w necie i napełnić np przysłowiowym kujawskim, natomiast by zwałować małe ampółki to juz potrzeba odpowiedniego zaplecza technicznego. Dlatego moj wybór padł na ampółki 1ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
arek.z90
kamilplnk
morose
Na początku chciałem kupić w butlach o pojemności 10 ml ale wybrłem ampułki bo uznałem że w ampułkach jest pewniejszy towar.

Rozwinies mysl?

Moze ja, bo tez tak mysle ;) Te duze mozna kupic puste i tanim kosztem napelnic,wiec latwiej o walek, a te male juz nie tak latwo.



Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-03-17 14:52:30
zaden argument ze mozna kupic w necie puste butelki bo jak firma bedzie chciala robic walek to i tak zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Oczywiście że może, chodził mi o to że jest łatwiej zwałować butle 10 ml niż ampółki 1 ml i dlatego wybieram ampółki. Dla mnie jest to wystarczający argument.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
arek.z90
kamilplnk
morose
Na początku chciałem kupić w butlach o pojemności 10 ml ale wybrłem ampułki bo uznałem że w ampułkach jest pewniejszy towar.

Rozwinies mysl?

Moze ja, bo tez tak mysle ;) Te duze mozna kupic puste i tanim kosztem napelnic,wiec latwiej o walek, a te male juz nie tak latwo.




Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-03-17 14:52:30
zaden argument ze mozna kupic w necie puste butelki bo jak firma bedzie chciala robic walek to i tak zrobi

Oczywiscie, ale to juz trudniejsze. Szukalem w necie, bo chcialem z ampulek przelac do duzej 10ml, zeby bylo latwiej odmierzac i znalazlem,ale minimum 100szt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna a wydolność

Następny temat

pierwszy cykl rapidfast rekompozycja 7-8 tyg prosze o opinie i porady

WHEY premium