SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Da się schudnąć? 17 latek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
Witam

wiek: 16/17 lat
płeć: chłopak
wzrost: 183
waga: 84 kg

Czy przy 1500~~ kaloriach dziennie [0 słodyczy] i 50-100 pompkach dziennie [poza tym ćwiczę na w-f, czasem chodzę pograć w nogę] dam radę schudnąć do wakacji do 75 kg? Muszę szybko schudnąć a wyżej napisałem mój pseudoprogram treningowy. Już nie rosnę, więc nie waham się przy przycinaniu pożywienia

Z góry dzięki za odpowiedź =]

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16/17

Waga: 84 kg

Wzrost: 183 cm

Obwód klatki: 96

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 88

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: to nie działa

Aktywność w ciągu dnia: chodzę do szkoły, ćwiczę na w-f, jak wolne to ide gdzies pograć albo troche pojezdzic na rowerze

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: oprócz w-f to piłka nożna - coo.. tydzień?

Odżywianie: jem zwykle jakies kanapki, ser szynka masło jogurty, mało owoców i warzyw [większości nie lubię], żadnych sałatek/surówek, codziennie zupa, lubię to co niezdrowe właściwie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: alergia na jakieś tam pyłki

Preferowane formy aktywności fizycznej: w tygodniu w godzinach od 15 do wieczora, codziennie, tylko w domu, 30 min-max 1h dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak

Zmieniony przez - Adaxer w dniu 2009-05-06 18:02:27

Zmieniony przez - Adaxer w dniu 2009-05-06 18:02:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
Dodaj 1000cal i możemy zacząć rozmawiać.

POMOGŁEM DAJ SOGA
(zwiększasz tym moją wiarygodność i przyczyniasz się do postępów innych)
http://www.sfd.pl/Moja_przygoda_Im_więcej_potu_na_treningu_tym_mniej_krwi_na_ringu_-t496011.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Nie da się :) Rozpisz sobie dietę na podstawie wskazówek umieszczonych w podwieszonych tematach, ktoś ją sprawdzi, zaczniesz ją stosować i trenować na poważnie, robić aeroby to wtedy jest szansa, że uda Ci się jakieś 5 kg ;)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
na 1500cal schudniesz 5kg w tydzień i potem staniesz. Po jakimś czasie nie wytrzymasz zapodasz duzy zastrzyk WW i zamiast 84 będzie 90+

POMOGŁEM DAJ SOGA
(zwiększasz tym moją wiarygodność i przyczyniasz się do postępów innych)
http://www.sfd.pl/Moja_przygoda_Im_więcej_potu_na_treningu_tym_mniej_krwi_na_ringu_-t496011.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Jak wyżej, więc się nie da, wakacje to czas imprez, pewnie będziesz też pił alkohol który zawiera mnóstwo pustych kalorii.. po wakacjach będziesz wyglądał gorzej niż przed. Tyle, że moim zdaniem nie uda Ci się nawet zrobić w tydzień tych 5kg ;)

Zmieniony przez - Kiku_ w dniu 2009-05-06 18:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
yle, że moim zdaniem nie uda Ci się nawet zrobić w tydzień tych 5kg ;)

Podałem przykładowo:)
To i tak nie będzie fat tylko woda!

POMOGŁEM DAJ SOGA
(zwiększasz tym moją wiarygodność i przyczyniasz się do postępów innych)
http://www.sfd.pl/Moja_przygoda_Im_więcej_potu_na_treningu_tym_mniej_krwi_na_ringu_-t496011.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
to jest 8 kg w niecałe 2 miesiące przecież o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
No w sumie jak liczyć, że wakacje zaczynają się 1 lipca to jest TECHNICZNIE możliwe, ale w praktyce różnie bywa.
Gdybyś znał swój organizm to 8kg w 2 miesiące jest osiągalne...
Niestety jeżeli jesteś początkującym to raczej masz małe szanse!

POMOGŁEM DAJ SOGA
(zwiększasz tym moją wiarygodność i przyczyniasz się do postępów innych)
http://www.sfd.pl/Moja_przygoda_Im_więcej_potu_na_treningu_tym_mniej_krwi_na_ringu_-t496011.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
to jest 8 kg w niecałe 2 miesiące przecież o.O
Skoro to takie łatwe to po co nas pytasz? Wyobraź sobie, że 8 kg to 1/10 całego ciała, to tak jakbys noge stracił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
to jest 8 kg w niecałe 2 miesiące przecież o.O
Skoro to takie łatwe to po co nas pytasz? Wyobraź sobie, że 8 kg to 1/10 całego ciała, to tak jakbys noge stracił.


Heh do tego zakładamy, że chce spalić 8kg niechcianego fatu:):):)

POMOGŁEM DAJ SOGA
(zwiększasz tym moją wiarygodność i przyczyniasz się do postępów innych)
http://www.sfd.pl/Moja_przygoda_Im_więcej_potu_na_treningu_tym_mniej_krwi_na_ringu_-t496011.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Panowie Kiku i Cramalo, polecam lekture, https://www.sfd.pl/co_miesiąc_przyznajemy_nagrody!!-t441044.htmlre: 

Adaxer, po prostu postaw na zdrowe odzywianie i unikaj chipsow, coca coli i Mcdonalda, a powinno byc OK. Ruch bardzo wzmaga odzywianie, a jest szczegolnie wazny w Twoim wieku...


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-06 18:56:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie ;(

Następny temat

odchudzanie a siła

WHEY premium