SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Da sie coś z tym zrobic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360


Witam czy ze mna da sie cos zrobic(patrz na zdjecia)? Jestem w stanie zapłacic za ustalenie lub konkretna pomoc w ustaaleniu diety ( naprzyklad kodem do komorki)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 84kg

Wzrost: 180 cm

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: (biceps): 36

Obwód talii: 93 (w pasie)

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ( duzy brzuszek widoczny na zdjeciach)

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia 3x w tygodniu (codziennie aeroby)


Odżywianie: co popadnie i co lubie (ale szybkos ie przestawie i dostosuje)


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak


Stan zdrowia: Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia (mam wlasna) ( wieczorne bieganie)


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak (testowalem clenbuterol )


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak ( rowniez clenbuterol i tym podobne)


Stosowane wcześniej diety: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360


kolejna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360


kolejna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360


i ostatnia jak czegos nie widac da rade zrobic wiecej ( za wszelka pomoc dziekuje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
da sie
na przyklad ogolic

lub poczytać posty podwieszone i postarać się , napisać dietę, którą pozniej poprawimy
pomoc w tym dziale jest DARMOWA

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
Witaj mierzejj. Pociesze cie. 2 miesiące temu miałem podobny brzuszek choć ważyłem aż 105kg na 184cm wzrostu. Odesłali mnie do postów podwieszonych w dziale "odchudzanie" (na górze te czarne). Moja wiedza się bardzo poszerzyła, wybrałem diete zbilansowaną, wrzuciłem diete, uzytkownicy mi ją poprawili i w konsekwencji zrzucilem 10kg. Teraz jestem na innej diecie ale nie potrafie ocenić mojej zmiany na lepsze. Wiec: czytaj czytaj czytaj a potem pytaj oczywiście posty podwieszone. j\w Wylliam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 360
Jak napisałem wyzej poprostu nie mam czasu na usiascie i napisanie takiej diety dlatego bylbym wdzieczny za kazda mozliwa pomoc najlepiej jak ktos by usiadl ze mna i mi pomogl (naprzyklad przez gg) Jestem w stanie nawet zapłacic za ulozenie diety podemnie i moje warunki ( cóz za lenistwo i brak czasu trzeba płacić ) Dlatego nie piszcie mi takich rzeczy jak ułóż sobie diete to pogadamy . Wole zebyscie pisali " Chetnie pomoge Ci ułożyć Diete i poswiece ci cenna godzinke mojego zycia " . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
Nie sądze, żeby ktoś ułożył ci tutaj diete. To NAPRAWDE bardzo proste i wcale nie pracochłonne, zresztą to twoja walka zrobisz co zechcesz. Oprzyj sie o diety innych i moment coś naskrobiesz. pzdr!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Skończyło mi się ZMA, jak chcesz mogę za nie się tobą zająć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy

Następny temat

Nowa dieta dla ekto

WHEY premium