SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost, pare pytań czy da się go poprawić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
Witam, mam pare pytan odnośnie wzrostu i prosiłbym o odpowiedzenie daje go w odchudzaniu bo nie wiem gdzie indziej:
1. Mleko ! Czy ono naprawde pomaga ? Teraz zacząłem non stop pić je w formie owsianki ( jakieś pół litra + owsianka oczywisice na sniadanie ) Laktoza odklada sie na brzuchu ?
2. Czy jesli poszedlbym do lekarza to powiedzialby mi czy urosne? Jezeli tak to do jakiego musiałbym pójść.
3. U mnie w zyciu zawsze było mało sportu... teraz zacząłem pływać, co prawda chudne ale mi bardziej zalezy na wzroscie czy pływanie pomaga ?
4. Mama ma jakieś 165, Tata 176 - Czy myslicie ze urosne do 180 ? Gdy teraz mam 173 a brat ma 178( ale on zadnego sportu nic kompletnie, bo miał wypadek i miał uniemozliwione ), Siostra ma 170 a u niej sport hmm no troche było ale nie az tak zeby ćwiczyć codziennie jak ja to okreslam "zawodowo "
5. Czy ogółem sport jest uwzgledniony od wzrostu ? Znam osoby ktore w zyciu sportu uprawiali 20 razy wiecej ode mnie i maja taki sam wzrost...

Prosze o pomoc, jesli nie ten dział prosze o przeniesienie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9731
Wzrost masz zapisany w genetyce swojej, ja uprawiam dużo sportu a mam tylko 176 ;) a co do mleka to poczytaj sobie tutaj: https://www.sfd.pl/Mleko_w_diecie_:_-t318274.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
Desancie, dziekuje za odp. A moglby podac swoj wiek? tzn czy juz po tym jakbys jeszcze mogl urosnąć :P

najbardziej mi zalezy na tym lekarzu tzn chodzi o pytanie o lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9731
Jestem jeszcze młody, 18 lat. Skoro Twój brat ma 178 to może dałbyś rade urosnąć do 180, ja jestem troche wyższy od rodziców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
heh no tak, ja teraz jestem taki sam jak ojciec bo no troszke juz ma lat...
a do lekarza to jak on sie nazywa ten co sprawdza wzrost heh... bo ja zbytnio nie wiem jak bym poszedl do przychodni to co mam powiedziec? do lekarza 1 kontaktu sie zapisac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9731
endokrynolog, ale najpierw chyba musisz iść po skierowanie do lekarza prowadzącego, ale nie jestem pewien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
176 cm to nie jest taki znowu niski, nie zauważyłem czy podałeś ile masz lat jak jesteś młody to masz jeszcze czas. W przypadku mężczyzn przyjmuje sie granicę 18-21 lat.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium