SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY IHS- Dla chętnych.... zasady prowadzenia, profity...

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Panowie celem potwierdzenia osoby, które chcielibyśmy widzieć prowadzące dzienniki. Proszę o kontakt na priv co i jak tzn jakie suple itd itp jak również inne kwestie czekam jakieś 3 dni :)
Możecie od razu podawać nr tel w razie czego będę dzwonił.

Zatem:
1- DamianSZ tu wszystko jest jasne i wiemy co i jak po prostu ruszysz 1 grudnia prawdopodobnie jako pierwszy

2-mrocznyyy jeśli będziesz chciał to też ruszaj podobnie jak wyżej a jeśli jeszcze coś będziesz potrzebował to piszesz na priv tak jak rozmawialiśmy.

3-Matmajster tak jak Ci odpisałem możesz zacząć jeśli to aktualne od pierwszego

4- Mikusi tu jeszcze nie znam Twojej opcji zakładam, że jak nie uzgodnimy 50/50 to nie wchodzisz w kwestie dzienników???

5-Geng kontakt na priv ale zapewne ruszysz pierwszego jeśli chcesz

Czekam na info i jedziemy pisać co i jak

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Odezwę się na pewno dopiero piątek/ sobota teraz sporo poroblemów i nie mam czasu na ogarnięcie. W kązdym razie ten tydzień wolny od treningu. Od poneidziałku ruszę już z czymś nowym ale to , tak jak mówię jeszcze będe pisał co i jak dokłądniej. Tak na marginesie Panie Marcinie , siłownia na której ćwiczysz doprowadza mnie do szału( w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Pewno po 2 tygodniach złapał bym przetrenowanie od nadmiaru i jakości tego sprzętu , co na filmikach w dzieniku widać

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
ja się do debiutów szykuję, załapię się?

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Nie wiem trochę krótko na forum jesteś.....
Zobaczymy co Marcin powie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
W tej chwili przykro mi ale już trochę późno a oprócz tego fakt nieco krótko poczekaj do lutego ewentualnie i jak będziesz dalej zainteresowany to zaczniesz wtedy.... Na dzień dzisiejszy mam już wyselekcjonowane osoby z którymi ustalam szczegóły i działamy od pierwszego więc temat dzienników jest zamknięty do lutego!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Jutro założę temat z dziennik.Przepraszam za zwłokę ale troche spraw do ogarnięcia jeszcze mi zostało.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
oki

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Jak reszta zakłada ktoś jeszcze dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Może ja skusiłbym się na dziennik "Wytrzymałość i siła nade wszystko", tylko, że najbardziej pasowałoby mi od stycznia wystartować, albo w połowie lutego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
marcin pisał że dzienniki startują od lutego znowu więc śmiało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dalczego ostatnio z etykiet produktów białkowych całkowicie znikneły aminogramy ?

Następny temat

Łukasz Kaźmierczak - test produktów IHS

WHEY premium