SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY IHS- Dla chętnych.... zasady prowadzenia, profity...

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Jak najbardziej jesteśmy zainteresowani podeślij mi nr tel na priv i bedziemy uzgadniać bo fakt trzeba powoli ruszać :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Ok dzięki za szybką odpowiedź. W sumie wszystkie dane i to jak ćwiczę, się odżywiam można zobaczyć w moim mini dzienniku w którym daję wypiski.
Także , żeby się nie powtarzać , tutaj jest trochę informacji o mnie.

https://www.sfd.pl/mrocznyy_dziennik_treningowy_Lafay_a_+_gymnast-t769767-s57.html#post8

Do tego napiszę parę słów dodatkowo. Otóż jestem studentem wychowania fizycznego . I jak to student ów kierunku wiadomo, sporo zajęć ogólnorozwojowych. Na dziś dzień ćwiczę na siłowni , trenuję gimnastykę oraz pływam. Są to główne zajęcia jeżeli chodzi o aspekt fizyczny. Do tego dochodzą zajęcia praktyczne na uczelni - ale to swoją drogą.
Moim celem jest ogólnorozwój. Dlatego też nie można się pomnie spodziewać przyrostu ogromnej masy mięśniowej. Nie jest to moim priorytetem , chociaż jako skutek ubonczy poprawa wyglądu mile widziana.Na dziś dzień bazuję na prostych treningach nakierowanych na rozwój mm . Jednak niedługo chciał bym zacząć okres budowania siły. Lubię ciężkie treningi , wszystkie plany zarówno tych treningowych jak i dietetycznych ustalam sobie sam ( w oparciu na moją"dziurawą" wiedzę). Dlatego też z chęcią skorzystał bym z rad osób bardziej doświadczonych. Wiadomo samemu nie zawsze można osiągnąć upragniony cel. A taka współpraca z Iron Horse jest super szansą.

Trening robię na swojej siłowni , w domu oraz na sali gimnastycznej.
Na siłowni nie posiadam super sprzętu , typu wyciągi itp.Sprzęt to : sztanga, obciążenie , hantelki , łąwka , dążek i poręcze. Jest to konieczne minimum , na którym można wykonywać ćwiczenia wielostawowe- także dla mnie super. Na jakieś urozmaicenia pozwalam sobie trenując na sali gimnastycznej.

Odnośnie wypisek , zdjęć i filmów nie będzie najmniejszych problemów.Dla mnie super opcja do poprawy błędów- szkoda nie skorzystać z takiej szansy. Mogę się wiele nauczyć , a w planach mam zrobienie kursu na Trenera personalnego. Także przyda się na pewno :)

Odnośnei suplementów. Tak jak wspominałem stosowałem Burn$shape oraz wasze białeczko. Proteiny pierwsza klasa i mając ustaloną podaż białka , nie mógł bym sobie odpuścić nie wypicia tego szejka raz dziennie ;d Smak zabija. Do tego w tym miesiącu nie możliwe jest zakupienie czegokolwiek. Miesiąc ogormych wydatków i to co kasy mi zostało to idzie wszytko na jedzenie. Natomiast już w następnej połowie miesiąca nie będzie z tym problemów , chętnie się wspomogę :) Ogólnie nie jestem zagorzałym zwolennikiem supli , jednak jakieś podstawy(kreatyna, białko) napewno się przydadzą.

Jeszcze raz wyrażam szczere chęci na współpracę i prowadzenie dziennika pod patronatem Iron Horse. Pozdrawiam i nr telefonu zaraz wyślę , o ile będzie się dało( nie zawsze jestem pod telefonem , ale na pewno oddzwonię). Pozdrawiam.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Ja tam jestem za !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Będę sie kontaktował na ten nr który dostałem od Ciebie pewnie jutro.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nabór do naszych dzienników musimy przesunać jeszcze myslę o jakiś tydzień może 1,5 z racji tego, że sporoa część asortymentu została wysprzedana i czekamy na uzupełnienie braków. pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
witam.jak to się widzi do osób trenujących sztuki walki?z waszej serii produktów to stosuję jedynie high-kicka przedtreningówka pod sztuki walki.prowadzę własny dziennik w dziale uderzane link https://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy_[Geng]-t884027-s12.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Możesz prywatnie porozmawiać z Damianem, który prowadził u nas taki dziennik i znów zacznie razem z innymi Z naszej strony droga otwarta :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
sprawdź wiadomość na priv co by nie spamować już w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Jesteśmy otwarci na różne sporty(głównie u mnie celem jest SW) to forum sportowe a nie tylko kulturystyczne.
Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dalczego ostatnio z etykiet produktów białkowych całkowicie znikneły aminogramy ?

Następny temat

Łukasz Kaźmierczak - test produktów IHS

WHEY premium